Wpis z mikrobloga

PIS ZNISZCZYŁ MI SMAK ŻYCIA - COCA COLA ZERO ZA 12ZŁ
Do wielu sklepów właśnie dotarły noworoczne dostawy. Jak się zdziwiłem, że w Społem Coca Cola Zero za 12zł. Powiedziałem przy ekspedientce: "chyba kogoś tutaj popier%@liło" i wyszedłem. Jak się zdziwiłem, że ta sama cena w kilku osiedlowych i Polo. Co ciekawe, Cola z cukrem kosztuje 9zł (? -_- )
Tutaj nie ma co mówić "beka z pisu", tylko trzeba iść palić opony lub butelki po Coca Coli!

#bekazpisu #inflacja #pieniadze #cola #protest
Pobierz a.....o - PIS ZNISZCZYŁ MI SMAK ŻYCIA - COCA COLA ZERO ZA 12ZŁ
Do wielu sklepów właś...
źródło: comment_1673630376SM6mO24k1mQEBGi1S7m95S.jpg
  • 43
@bigasslover: Ej to gdzie jest ta granica? W sensie 10zł za 2 litry to już gruba przesada a piszesz że kupiłeś. To po jakiej cenie sobie odmówisz? Nie bierz tego za atak po prostu mnie to ciekowi. Bo wychodzi że i 20 mogą dać i się nie bać bo i tak ludzie kupują.
@antywojo: czekaj, czyli ta z cukrem jest tańsza od tej bez? xDD


@muchatse: W paru sklepach już ten absurd widziałem,
W lidlu jakimś była promka i wychodziła normalna Cola za 2x mniej niż Cola Zero (na nią promki nie było)
nie wiem jakim cudem ktoś wpadł to żeby produkty niesłodzone cukrem obciążać podatkiem cukrowym.
Jeśli ktoś chciałby żeby ten podatek był prozdrowotny to obciążyliby podatkiem producentów cukru, oberwaliby wszyscy np.
nie wiem jakim cudem ktoś wpadł to żeby produkty niesłodzone cukrem obciążać podatkiem cukrowym


@MichuB: Bo to nie chodziło o ograniczenie spożycia cukru przez społeczeństwo, tylko o kolejny sposób na wydojenie kasy od ludzi. Gdyby rzeczywiście chodziło o zdrowie obywateli, to zerówki by nie byłu obciążone takim haraczem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@antywojo: ale wiesz że podatek cukrowy wprowadziła UE? Nie tylko z pisiorami trzeba jechać.


@Adolf_HODLer: dlatego 2L coca coli w Niemczech kosztuje 0.40-0.50 euro w promocji xDDDDDDdDDDDdDDDDDdDDDDDDDDdDDDd

Prykam ze śmiechu z takich tłuków jak ty.