Wpis z mikrobloga

Ale banki wciskają kredyty ja #!$%@?.
Spłaciłem w końcu karty kredytowe/limity jakie miałem i w ciągu 3 miesięcy już 3 razy oferta telefoniczna, że może bym coś dodał może zwiększył limit itd.

Jak miałem niespłącone kredyty (w sensie opłacałem co miesiąc tylko to niezbędne minimum wyliczone przez bank) to też dzwonili z tekstami, że może przyda się więcej itd xD Super biznes, nie spłacam w całości jednego to dorzuce sobię kolejny.
#banki #kredyt
  • 4
@Kantar no mBank mi wydzwania co chwilę raz prawie się wydarlam że jak będę chciała to sama się będę kontaktować od tamtej pory dzwonia trochę rzadziej ale nadal xd zauważyłam że im masz lepsza splacalnosc tym więcej dzwoni ja miałam dużo kredytów typu 6k 7k,wszystkie spłacane w parę mies to teraz dostaje maile SMS wsio masakra , a i tak nas czeka po wakacjach kredyt gdzieś na 70k na remont mieszkania
@TrisssMerigold: ja miałem tak, że spłacałem co miesiąc co musiałem ale np taki limit na koncie ciągle wisiał na minusie. Więc się nie dziwie, że tak to wciskają skoro z takiego mnie co miesiąc mieli 40-50zł odsetek i teraz to przemnożyć przez dziesiątki tysięcy.