Wpis z mikrobloga

@Leevvir: tym razem laska ma racje. jakieś zakazy chodzenia do klubów to oznaka braku pewnosci siebie. Zawsze mowilem laskom, chcesz to chodz do klubów, chcesz to nawet jezdzij sobie z kolezankami na urlopy. Dla mnie to dobra okazja aby odpocząć z kolegami.
  • Odpowiedz
  • 0
@Leevvir
@AlienFromWenus kiedy wy w końcu zrozumiecie, że zarówno niebiescy jak i różowe zdradzają? Nigdy nie mogłem skumać wojny płci. Bardziej trzeba się zastanowić dlaczego nie mogą iść jako para razem do klubu? Czy to jest lenistwo niebieskiego czy może to różowa nie chce go zabrać? Oczywiście mówię na przykładzie głupiego Tik toka.
  • Odpowiedz
@spiritoo: ehhhh, no tak nie działają ludzie. Ludzie nie są nieskazitelnymi, racjonalnymi istotami, których kompas moralny, sumienie, czy nawet osobowość są w stanie constans.
Zresztą złe porównanie. Bardziej - wpuść trzeźwego alkoholika (osobę kontrolującą się, ale z potencjałem do "upadku") do sklepu z wódą i ciągle mu ją podawaj. Przez pewien czas będzie się opierał, ale w pewnym momencie bodziec spowoduje przekroczenie granicy i taka osoba poleci w cug -
  • Odpowiedz
Jak ktoś chce zdradzić to zdradzi, jak ktoś nie chce zdradzić to nie zdradzi i tyle.

I tak, jak ktoś jest wierny, to nie zdradzi choćby skały srały


@spiritoo: Przecież ludzkie zachowanie nie działa w tak zero-jedynkowy sposób, a powiedzenia "okazja czyni złodzieja" i "wiemy o sobie tyle na ile nas sprawdzono" nie wzięły się znikąd.
Skłonność do zdrady może być wypadkową różnych czynników, - być może po części zależy
  • Odpowiedz
@spiritoo: zabranianie komuś wyjścia w związku gdzieś nie jest toksyczne jeśli chodzi o kluby kluby to miejsce to najgorsze tarło w każdym związku powinno się mieć wymagania to tak jak by partner chlał wódkę w weekendy a baba by mu zwróciła uwagę a ten by powiedział zrywam z tobą bo jesteś toksyczna i mnie ograniczasz xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Nera7: ale nie rozumiesz ze kobiet łatwiej ma zdradzić w 5 minut może znaleść następnego a przeciętny facet nie zrobi tego nawet jak by chciał


@Leevvir każda potwora znajdzie swojego amatora. Nawet przeciętniak dałby radę, ale nie w tym rzecz, bo mówiłeś o przyzwoleniu na wyjście do klubów.
  • Odpowiedz
  • 1
@mcsQ: @Nera7: No No a jak nie pozwalasz dziewczynie iść do domu innego chłopa to tez oznaka braku pewności siebie chcesz to sobie jezdzij dla mnie to dobra okazja żeby odpocząć z kolegami


@Leevvir totalnie inna sytuacja i brak kontekstu. Bycie w pojedynkę? Z ekipą? Przyjaciel? Obca osoba? Odwiedziny na kawę? Nocleg?
Podajesz totalnie z dupy przykłady, tylko po to by oczernić drugą stronę. Przypomnę tylko, ze
  • Odpowiedz
@Eteres: Eeee bo wierność jest definiowana przez czyny osoby wierniej?

Jesteś wierny - nie zdradzasz mimo, że masz okazje. Koniec. To nie jest takie trudne nie zdradzić jak sie nie chce.

Chociaż myślę, że się nie dogadamy, ja żyję w innym świecie. Nie wyobrażam sobie zabronić facetowi wyjść na miasto i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mi zabronił. Jeśli ktoś by mnie nie zdradził tylko dlatego, że nic go akurat
  • Odpowiedz
@spiritoo: Tak, bo Ci tak powiedziały a ty głupia wierzysz. Już widzę jak Ty byś koleżankom wszem i wobec ogłaszała ze dałaś dupy po pijaku jakiemuś randomowemu Alvaro…
  • Odpowiedz
@spiritoo: Co widziałaś? Chodziłaś za każdą z psiapsiół krok w krok? No sama sobie odpowiedz… Chyba dawno nie byłaś w klubie, bo zapomniałaś jak tam wyglądają i jak zachowują się laski.
  • Odpowiedz
@Mathas: Napisałam wyraźnie. Żyję w innym świecie. W świecie, w którym ani faceci, ani kobiety nie robią z siebie zwierząt, jak tylko spuści się je na wolność.

Wyobraź sobie, że kobiety też mogą się przyjaźnić przez dekady, widzieć i wiedzieć o sobie najgorsze gowno, tak jak faceci.

Odnośnie klubów, nie wiem co robią naćpane karyny w klubach disco-polo, ale najpewniej wtórujące im Sebki reprezentują to samo. To nie znaczy, że
  • Odpowiedz
@Leevvir: Przykro mi, że żyjesz w takim świecie, ja żyje w innym. Nigdzie nie powiedziałam, że moi znajomi i ja jesteśmy tacy supermoralni, to jest Twoja nadinterpretacja i manipulacja.

Jeśli chcesz to możesz sobie myśleć co ci się podoba, ja wiem co robiłam, albo czego nie robiłam ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@spiritoo: > Żyję w innym świecie.

Dokładnie - dopadła cię mocna odklejka i chociaż dobrze, że to widzisz.

Eeee bo wierność jest definiowana przez czyny osoby
  • Odpowiedz
Zawsze puszcze dziewczyne do klubu, tylko ostro ją przelece przed tym wyjściem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak samo zresztą ona robi ze mną.

A jak ktoś nie pozwala, to widać jakie ma poczucie własnej wartości i zero zaufania do drugiej osoby
  • Odpowiedz