Wpis z mikrobloga

@Staryale: To nie jest auto do ścigania się na światłach, choć wolne nie będzie. To jest #!$%@? w zakrętach. Bardzo twardy i ciasny #!$%@?. Bagażnik jest w skali mikro.

Jeździłem tylko na jeździe testowej ale nowy nie ma sensu jak na jedyne auto. Do zabawy na pewno będzie fajny
@Staryale: wszystko :) mini są charakterne. Moja różowa ma coopera r56 w full opcji i nie ma miesiąca żeby coś się nie #!$%@?ło ;D co pół roku sonda lambda, rozciągnięty łańcuch rozrządu, P2626, P0141, świrowanie dociągu szyb i inne pierdoły ale wrażenia z jazdy bardzo pozytywne - jak gokartem
@Staryale: Auto ogólnie fajne. Jedno z lepszych jakościowo w segmencie B. Do tego 231 KM przy 1200 kg to jak 300 w jakimś BMW 3, audi A4. Tylko napęd na przód "psuje" zabawę. Na poprzednią generację R56 dużo się narzekało ale teraz wydaje się to być dużo doskonalsze auto. Brzmi super, jeździ jak gokart i jest w każdym miejscu unikalne. Tylko przygotuj się na twardość bo niczym twardszym nie jeździłem. Zawieszenie
@Staryale: Zbyt krótko miałem z nim kontakt aby wiedzieć. Zawieszenie raczej jest trwałe, skrzynia i napęd - nie wiem, ale nie słyszałem o awariach. Silnik to BMW B48 czyli udoskonalony poprzednik który należy do tych pancernych i w BMW ma wyższą moc oraz jest dość podatny na jej zwiększanie.
@Staryale: Brać, jeździć i się cieszyć. Starszy model miał wiele bolączek, które w tym zostały poprawione ale… to auto było kupowane do wygłupów po mieście wiec ważne jest kto i jak tym jeździł a także jak serwisował. Zawieszenie twarde, sztywne ale za to auto prowadzi się super i aż chce się jechać szybciej. Mam w domu z przebiegiem troszkę ponad 100 000, oleje, filtry i denerwujące komunikaty o spadku ciśnienia w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Staryale: 7 lat mialem takiego Miniaka. Nic się nie działo. Tylko kupilem z małym przebiegiem okolo 26k i sam sobie sprowadzilem, bo pracuje w firmie, która handluje samochodami. Dziś polowałem na Coopera S z 2019r. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To są super auta jezeli były odpowiednio serwisowane i użytkowane. Części drogie jak do BMW, ale rzadko cos potrzebowałem. Jak juz sie cos popsuła to była to taka