Wpis z mikrobloga

Mam zwarcie w mózgu. Jezu xD. #p0lka witaminka 40+, single mom of 1, daje srogą lekcję #blackpill #redpill czy innych (nie znam się na nich). Ogólnie jak masz problemy finansowe, mieszkasz z mamą, grasz w wiedzmina albo masz #depresja to nie próbuj nawet p0lki witaminki podrywać, bo to są Twoje problemy! Jak masz problemy to jak możesz dać JEJ WSPARCIE xDDDDDD Odpalcie i przewijajcie, całość to niezły #rakcontent
lskx - Mam zwarcie w mózgu. Jezu xD. #p0lka witaminka 40+, single mom of 1, daje srog...
  • 17
@uberGoy: nie mów tak o KOBIECIE incelu! ONA może wyglądać tak jak chce i nic Ci do tego! Za to TY nie waż się pokazać oblicza swego zadepresjonowanego, nieporadnego. A nie daj boże jak żeś kredyciaż. xDDD. a w sumie to ona chyba ma 39 xDDD
@lskx noo logiczne

Jak masz zasoby, masz gdzie mieszkać to bierzesz sobie #!$%@?ę na abonament

Jak cię nie stać to idziesz do #!$%@? ogólnie dostępnej

A jak #!$%@? na abonament zaczyna mieć bóle głowy to kopa w dupę
@lskx: Nie wiem, jakim cudem tagowicze znajdują takie materiały, które mają po 20 wyświetleń. Z ciekawości wysłuchałem fragmentu od 3:20.

Odniosłem wrażenie, że ta kobieta interpretuje jakiś losowy wpis przez pryzmat swoich przykrych doświadczeń i kierując swoje przemyślenia na zewnątrz, do bliżej nieokreślonego kogoś, opowiada tak naprawdę o sobie samej. Tylko te własne rany są ukrywane pod płaszczem takiej "luzackiej" i stylizowanej na "ciętą" gawędy, trochę na modłę tych opiniotwórczych artykułów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lskx: ale kobieta ma tu racje, czy Ty obejrzałeś od początku do końca ten film? Kobieta tutaj nie mówi tylko o mężczyznach, ale ogólnie o związkach i ma racje. Czy Ty związałbyś się z kobietą z DDA, depresją, dzieckiem, fobiami społecznymi?

Stawiam stówę że nie i o tym właśnie mówi autorka. Dokładniej to o tym że nikt nie chce wiązać się z kimś kto ma za sobą nieprzepracowane dramy, niezależnie od