Wpis z mikrobloga

@Invisiblinio: Nie chcą mi się wczytać komentarze ;/

Wiele kobiet od seksu oczekuje, "niech skończy i sprawa załatwiona". Później wymówki, że ból głowy itp. Wielu mężczyzn podchodzi "spuściłem się i zrobiłem dobrą robotę". Bawią mnie pytania facetów "czy dobrze Ci było?" x #!$%@? d.

Po bardzo dobrym seksie kobieta sama Ci powie, że było zajebiście i będziesz to widział, po dobrym będziesz to tylko widział.
@Gamila_Ossadellud: no to wiadomo, ale duzo kobiet jeszcze przed wejściem w związek pisze że może bez niego żyć (jak pod wideo, ale te w parach też często zaznaczały 'mogę żyć bez'), a są kobiety które jeszcze będąc dziewicami wiedzą że uwielbiają i będa uwielbiać seks i nie ma życia bez niego.
@Invisiblinio: Kobiety to jednak dziwne stworzenia. Kobieta bez związku pisze, że może żyć bez seksu. Przygodny seks (impreza itp) często będzie bez orgazmu dla kobiety, bo żeby kobieta dostała orgazm to trzeba poznać dobrze jej ciało. Jest kilka dróg na skróty, ale na pewno z kobietą na imprezie bym ich nie stosował.

Współczuje tym kobietą co są w związkach i mogą żyć bez seksu.
@Gamila_Ossadellud: No bywa tak, ale takie z orgazmami też czasami nie mają parcia, to głębsza kwestia - inne standardy, małe libido, ochota na nowe, nieznane jeszcze aktywności, typu nowy serial, książka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak kobieta czuje się zaspokojona to nie czuje że jest jej czego współczuć. Ale tym ktore są niezaspokojone to tak.
@Invisiblinio: Kobieta która jest przyzwyczajona do orgazmu długo bez niego nie wytrzyma:) może wtedy zadowolić ją niezobowiązujący seks, co jest całkowicie zrozumiałe.

Jeśli kobieta w związku nie potrzebuje seksu, to coś jest nie tak. Najwidoczniej przy swoim partnerze nie może się spełnić cieleśnie.
@Invisiblinio: A kto się zna na kobietach:)

Nie ma związku bez seksu, jest to dopełnienie relacji. Seksuolodzy jasno określają, że seks jest potrzebny w życiu człowieka tak samo jak inne naturalne czynności. Jednym więcej drugim mniej, ale mnie nie znaczy raz w miesiącu.

Jeśli ludzie znają się dosyć dobrze, to temat seksu nie jest tematem tabu. Żadna kobieta w rozmowie nie powiedziała, że ma za dużo seksu. Opowiadały/ją o swoich doświadczeniach
@Gamila_Ossadellud: A widzisz, a ja jestem kobietą i znam wiele kobiet, czytam wiele dyskusji na platformach kobiecych - każda jest inna. Wiele z nich narzeka, że partner chce za dużo, po rozstaniu sobie świetnie radzą, na tiktoku jak jest film faceta, który narzeka że żona nie chce, to w komentarzach żony się wręcz chwalą jak długo są bez i że są z tego powodu szczęsliwe i niczego im nie brakuje i
@Alpha_Male: nie no ale tutaj gość #!$%@?ł koncertowo, wydałby ze 25 złotych na carlo rossi (czerwone i fioletowe o dziwo dobre, sam często pijam) i by sobie poruchał....
Ja rozumiem jakby miał wydać z 300 zł, ale to 25 zł. Tyle pewnie wydaje na fajki w ciągu dnia XD