Wpis z mikrobloga

@marcin-kolecki: mogła napisać wprost że da dupy albo i nie dopiero jak się nażre w restauracji na którą ją nie stać bo zawsze będzie mogła się pochwalić koleżankom a nie smęty o wróżeniu czegoś, że seks zaczyna się wcześniej itp. Nawet nie odpisałbym jej tylko olał bo po co tracić czas
@marcin-kolecki heh, ja swoją obecną różowa na początku znajomości zabrałem na piwo na ławce w przyosiedlowym parku, a jednym z kolejnych spotkań był wypad na kebsa. Nie przeszkodziło jej to wtedy w wykorzystaniu mnie seksualnie ;) Jak widać, są różne typy kobiet.
@marcin-kolecki co w tym dziwnego? Ona mówi Ci czego oczekuje, Ty też możesz to zrobić. Jak Ci nie pasuje to co za problem? Kobiety nie są jak mężczyźni, nie jesteśmy tacy sami. Dla Ciebie taka kolacja to strata czasu, dla niej to może być równie dobre jak seks. Czasem sam czas flirtowania/podrywania się jest równie atrakcyjny co seks.
@worldmaster: Zabawne, jaka jest szansa, że Ty ją zaspokoisz a nie odwrotnie? Coś ki jednak podpowiada że ta druga opcja jest dużo bardziej realna ogierze. Żyj dalej z takim pojęciem to zostanie Ci jednoręki bandyta, klasztor, ewentualnie divy chociaż i tutaj będziesz musiał zapłacić, a nawet się umyć, bo i divy potrafią odmawiać ¯_(ツ)_/¯
No nie jest ok. Mogła napisac to w innej formie ale roszczeniowe punktowanie czegos czego chłop nawet nie napisał (mcdonald i wino nad wisłą) to juz zalatuje starą rurą z sukowatym charakterem. Takze #!$%@? staruchę. Ustaw suwak jak człowiek na max 28 lat
@marcin-kolecki: po co ma mieć coś innego do zaoferowania skoro tyle widocznie wystarczy w innym przypadku?
Po co ma tylko poruchać, jak może poruchac i zjeść za darmo. Jakby nikt jej tego nie dawał to by tego nei wymagała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marcin-kolecki: to jest transakcja. Ty stawiasz kolacja ona za to uprawia z tobą seks. Jak z prostytutka tylko inna forma Nie ma w tym wielkiej filozofii, przecież jsk Ci się nie podoba to nie musisz z nią rozmawiać ani iść. Po co w ogóle się parowales z nią?

@girlsjustwannahavefun: a ja myślałem, że to obustronne jest. Ona dostaje jedzenie i seks, a on tylko seks. Średnia ta transakcja
@vauecki: Normalna 35 latka, stawia sprawę jasno, dobra kolacja, delikatnie wstawiona winem/drinkiem i ruchasz. Chciałbym żeby każda kobieta powiedziała jasno czego chce, a nie jakieś pajacowanie i domyślanie się.

@marcin-kolecki: Jak będziesz dobry w łóżku oraz przyzwyczaisz ją do regularnych orgazmów to Ona Tobie będzie serwować jedzenie. Nie ma kobiet które nie lubią seksu:P