Wpis z mikrobloga

28,5 lat. Chyba już pora wybrać sobie trumne..
Nie było żadnych kontaktów z dziewczynami, żadnych przygód, to już przepadło bezpowrotnie. Do tego brak kariery, brak perspektyw, bieda, over dla chłopa..
Skoro byłem młody i nie poznałem nikogo, chodząc do szkoły itp to teraz będąc starym i nigdzie nie wychodząc wśród ludzi szanse na poznanie są znacznie mniejsze i bliskie zera. Poza tym w takim wieku ludzie focusują na zakładaniu rodziny, a ja bym chciał przeżyć młodość której nie miałem...
To chyba jest niemożliwe do realizacji..
Całe życie zleci na wegetacji, nigdzie chlop nie będzie, nic nie będzie widział, nikogo nie pozna, nigdy nie będzie żył.
#przegryw #samotnosc
Pobierz anonanonimowy321 - 28,5 lat. Chyba już pora wybrać sobie trumne..
Nie było żadnych k...
źródło: comment_1673554200EFjYNaA3RqXVJUZdXNfJiz.jpg
  • 32
@cieszynka: Ale ja nie chcę pieniędzy. Są to tylko jakieś cyferki na koncie bo tak ich nie używam poza tym co wydaje na żarcie.
Nie interesują mnie nowe samochody, super telefony itp. samemu też gdzieś nie wyjadę, bo nie cieszy mnie samotne podrozowanie.
@anonanonimowy321: Ok i jak ten czas wykorzystujesz skoro Ci nie brakuje hajsu? Jakieś hobby, zainteresowania, trenujesz coś? Pewnie brak, dbasz o siebie? O swój wygląd? O swoją psychikę? Pewnie nie. Współczuje Ci kolo bo miałem trochę podobnie jak Ty. Teraz pomimo ze jestem po 30 robie więcej niż jak miałem 20 lat. Jest fajnie
@anonanonimowy321: A teraz, na przyklad kupilem na promocji sok z jablek i nastawilem cydr bardzo malo roboty i wszystkim skamuje. w weekend pewnie zrobie winko, pozniej piwo jak sie cydr zrobi. Wczoraj zadzwonilem do kumpla bedziemy budowac mala wedzarnie i robic mieso bo robilem juz kiedys jak mieszkalem u rodziców. 13:00 mam fryzjera którego ciezko znalezc zeby byl tani i dobry jak ci barberzy co biora po 100 zl za strzyzenie.