Wpis z mikrobloga

@Sebb521: ja mam wodospadówję i delikatniej leci woda. U mnie się sprawdza przy dzieciakach, bo gówniaki czucia nie mają i na zwykłej baterii zawsze z całej pety lali
  • Odpowiedz
gówniaki czucia nie mają i na zwykłej baterii zawsze z całej pety lali


@Smarek37: ale to zalezy od zastosowanego mieszacza i perlatora, inaczej mowiac od klasy przeplywu ktora jest podawana na opakowaniu, a nie od tego czy to wodospad czy zwyklad bateria. W zwyklej baterii mozesz miec przeplyw taki ze kubka nie napelnisz w rozsadnym czasie
  • Odpowiedz
@Sebb521: widziałem raz coś takiego w jednym apartamencie na airbnb i zamiast dawać ładny wodospad to lało to wodę na wszystkie strony świata ( ͡° ͜ʖ ͡°). Strumień się skręcał w połowie dystansu do umywalki

Normalnie w baterii możesz wymienić perlator, tutaj masz jednorazówkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sebb521: ja mam taką tylko srebrna i będę zmieniał bo chlapie. W wannie mam też wodospad i tam to robi robotę bo jest o wiele większy strumien ;)
  • Odpowiedz
@Sebb521: nie bierz czarnej, nawet z najdroższej firmy. Trust me bro, też byłem mądrzejszy od wszystkich, a teraz nie mogę się doczekać, aż te czarne gówna się zepsują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sebb521: ciężko się myje. Z odchodzeniem warstwy koloru to nie tyle cena decyduje co technologia w jakiej jest ten czarny kolor nanoszony. Wiele firm ma dobre powłoki
  • Odpowiedz