Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam taką komórkę lokatorską, która jest może wąska, ale wysoka na 3,20 cm. Chciałbym ulokować jak na obrazku 4 koła 19 calowe do auta. Waga takich kół to zapewne 30 kg x 4 = 120 kg. Do tego prawdopodobnie metalowy podest na te opony będzie też sporo ważył. Ogólnie nie wiem czy to dobry pomysł, nie chciałbym, żeby mi się to na łeb zwaliło, albo na rowery pod. Zielonym oznaczyłem łancuchy, które bym przyczepił do haków w suficie. Ma ktoś inny pomysł?

#remontujzwykopem #budujzwykopem
ZielonaMarysia - Mirasy, mam taką komórkę lokatorską, która jest może wąska, ale wyso...

źródło: comment_1673535084OXD4y1eOzYR4Lip4zR4LjG.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZielonaMarysia: wieszak

Zrób sobie taki wieszak na opony samemu, nie będziesz musiał ich obracać. Mi coprawda nigdy się nic z oponami nie stało od złej pozycji przechowywani, ale wolałbym żeby tego 1 razu nie było :)
  • Odpowiedz
@ZielonaMarysia: zainwestuj w dobrą kłódkę (pooglądaj sobie testy kłódek na YouTubie to zobaczysz że taka dobra zaczyna się od min. 100 lub 200 zł), ogarnij dobre drzwi do tej komórki lokatorskiej których nie będzie można szybko i łatwo ściągnąć z zawiasów w ościeżnicy, bo długo nie nacieszysz się dobytkiem w niej umieszczonym
  • Odpowiedz