Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley___: trudna sprawa Miras
ja już miałem kupić Pixel7pro ale trafiłem na kilka recenzji bez tego całego hype. Gwoździem do trumny jest ładowanie baterii, sory ale mamy 2023 rok
mój poprzedni daily O+6 z 2018 ładował się szybciej
i coraz częściej myślę o OnePlusie11
jak tylko wyjdzie global.
Zastanów się 7 razy zanim wybierzesz
Pixel z ładowaniem 60/70/80 W sam bym brał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley___: Jeśli nie miałeś jeszcze nigdy xiaomi ani Pixela to próbuj, bo choć soft w pixelu chodzi super to dla niektórych może być zbyt okrojony z opcji customizacji ( mi kilka rzeczy osobiście brakowało jak się przesiadłem z oneplusa na pixela) ale z drugiej strony nie widziałem jeszcze jakichś irytujących błędów (w przeciwieństwie do Chińczyków) a aktualizacje wychodzą regularnie w pierwszy tydzień miesiąca co w przypadku chinoli nie jest takie
  • Odpowiedz
@stanley___ to są giga plusy,

Ale po prostu miałem Xiaomi. Za czasów swojej świetności i okresu #xiaomlepszy był super. Teraz już nie głównie właśnie przez MiUI

Nie zrozum mnie źle, to są na prawdę dobre telefony pod względem wykonania ( chociaż mi odpadł przycisk od włączania, ale to po 3 latach) i podzespołów.
Jednak MiUI ostatnio to takie ścierwo reklamowe, że czuje się jakbym miał telefon w wersji
  • Odpowiedz
@vealen0:

Jednak MiUI ostatnio to takie ścierwo reklamowe

Masz wszędzie reklamy?
Ja mam Mi10T Pro i Mi9, nie root'owałem, są oryginalne systemy i oba smartfony kupione w x-Kom'ie.
Nie mam żadnych reklam, po za tymi zwyczajnymi jak na stronach internetowych, które nie działają z włączonym blokowaniem (używam
  • Odpowiedz
@Eskim0s
Co do reklam, chociażby:
Belki powiadomień reklamowe, potrafiłem mieć reklamę w docku aplikacji otwartych XD taki mały banner. Aż myślałem że jakiś syf zainstalowałem, ale nie.
Najbardziej irytowało jednak to gdy korzystałem z wbudowanej systemowej aplikacji do czyszczenia pamięci podręcznej i po tym fakcie wyskakiwała reklama na cały ekran, do tego time gated i trzeba było czekac żeby ją wyłączyć (òóˇ).

Oczywiście nie mówię
  • Odpowiedz
@Eskim0s: @vealen0:
W zeszłym roku kupiłem Xiaomi 12X i pomimo wyłączeniu reklam (podczas konfiguracji) nadal się ukazywały - chociażby przy wspomnianym czyszczeniu pamięci. Zwróciłem ze względu na zaokrąglony ekran który mi nie podpasował.

Jeśli Xiaomi 256gb będzie w okolicach 3k to wezmę na spróbowanie. Jeśli bateria nie będzie tak dobra jak w 12X a system będzie mnie dręczył to spróbuję z Pixelem ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eskim0s: byłem szczęśliwym posiadaczem O+6 i nawet dzisiaj wymiata, niestety ekran spotkał się z asfaltem i teraz córka ma z nim fun :) odecnie mam Samsunga s21fe i jest ro straaaaszne g---o, podkreślam G---O ładowanie żart, soft strasznie ciężki, grzeje się jak kaloryfer na samym jutubie albo przeglądaniu neta, zdjęcia miały być wyśmienite a jest mydło, jakość mizerna, uszczypnięcie na 200% i można się popłakać od tej pixelozy. Nie wiem
  • Odpowiedz
@vealen0:

Belki powiadomień reklamowe, potrafiłem mieć reklamę w docku aplikacji otwartych XD taki mały banner.

Nigdy czegoś takiego nie miałem.

gdy korzystałem z wbudowanej systemowej aplikacji do czyszczenia pamięci podręcznej i po tym fakcie wyskakiwała reklama na
  • Odpowiedz
@Eskim0s z oficjalnej dystrybucji z euro To się pojawilo w którymś MIUI. W 11 chyba jeszcze nie było tak nachalne, ale już z tego co pamiętam od 12 już było na pewno.

A ja od siebie polecam Brave. Przesiadłem się z chrome, wygląd niemalże identyczny tylko ikonka inna. Blokuje bardzo skutecznie nawet uparte YouTubowe reklamy. Też ma synchronizację między urządzeniami także fajna alternatywa. Zainstalowalem na każdym urządzeniu
  • Odpowiedz