Wpis z mikrobloga

@Yurakamisa: w sumie nie wiem czemu oni się tam tak uparli. Za Bachmutem jest kolejna linia obrony Słowiańsko-Kramatorsk

Nawet Girkin o tym pisze

Jak już nieraz pisałem i mówiłem, nawet upadek całej linii umocnień Bachmut-Soledar-Siewiersk nie doprowadzi do upadku frontu Sił Zbrojnych Ukrainy – na tyłach mają one główny obszar umocniony w Donbas - Słowiańsko-Kramatorsk. I wciąż trzeba do niego dotrzeć.


https://vk.com/id347260249?w=wall347260249_669891
HieronimBerelek - @Yurakamisa: w sumie nie wiem czemu oni się tam tak uparli. Za Bach...

źródło: comment_1673529932GGUoCop7XrVIpxrcDvE7zF.jpg

Pobierz
@Hieronim_Berelek: Bachmut i Sołedar otworzyłby rosyjskiej armii drogę do miast położonych dalej na zachód no, do Kramatorska, głównego ośrodka przemysłowego w obwodzie donieckim tą resztą ci została w rękach Ukrainców. A Władimir Putin powiedział, że głównym celem inwazji jest podbicie całego obwodu.
Pytanie skoro Ukraincy nie potrafią utrzymać pozycji mimo bardzo silnym wsparciu i weteranów na miejscu to oni zatrzymają ruskich przed wejściem do Kijowa?


@Nerlo_ajcats: Fajna składnia taka nie za polska. Poćwicz lepiej język, bo jak okażesz się nieprzydatny na froncie internetowym, to prawdopodobnie trafisz na ten prawdziwy.
@Nerlo_ajcats: Ludzie zapominają przecinków, niektórzy walą błędy ortograficzne - normalna sprawa. Natomiast nikt, dla kogo ojczystym językiem jest polski, nie napisałby:

mimo bardzo silnym wsparciu i weteranów


Ciebie oczywiście nie próbuję przekonać, ale może kilku postronnych mirków też zwróci na to uwagę. Warto wiedzieć, z kim mamy do czynienia.