Wpis z mikrobloga

@ebismolarek: Zgadza się. Inne dupodajki mnie tak samo wkurzają. Wkurza mnie jak sławnymi osobami zostają ludzie którzy zasłynęli z dawania dupy. Kiedyś takie zachowania się piętnowało a teraz ludzie klaskają pośladami z zachwytu.
  • Odpowiedz
@Alfabet_Lvl On sobie całkiem dobrze radzi, ma stałe 2-3k własnej widowni z tendencją wzrostową, w miarę ogarnął jak działa biznes i już nie obiecuje ogólnopolskich turniejów jak nie ma nic zaklepane. A z zagranicą zero kontaktu, ale bez konfliktu, pewnie sobie przypomną jak liczby urosną.

@Marcines A propos tej Nemo to ostatnio była z nią drama, że dostała jakąś wejściówkę na turniej pokerowy wartą 12k$, miała to rozdać w konkursie dla widzów.
  • Odpowiedz
@IIIlIII: z nemsko to wgl sa dziwne sprawy. Im wiecej o niej sie wie tym bardziej widac kto naprawde byl tym "zlym" w relacji z tentacionem.
Juz pomijajac temat tego pokera i innych dram z nia to sa pewne "poszlaki" od dawna na reddicie, ze mozna domniemac to, ze nemsko kupila sobie swoj tytul wgm grajac w watpliwych krajach europejskich znanych z tego, ze mozna na duzo sobie pozwolic majac $$$
  • Odpowiedz
@ebismolarek: Dobra dobra, to nie jest tak że ona ma często takie kolaby. Najwyżej botezowy ja gdzieś zaciągną i tyle. A tak to nadal ma 600 widzow bez botów.

Zresztą nawet gdyby nawiązałby relacje z borderka to za dużo by mu to nie dało z jego angielskim.
No może gdyby był jakąś ładna dziewczyna to by to nie stanowiło takiego problemu bo wiadomo - spermiarze ale tak to zawsze będzie polskim
  • Odpowiedz