Wpis z mikrobloga

To znaczy - Piękoś zamówił, odbierze z paczkomatu, przyjedzie i podłączy, bo ja nie potrafię żadnej z tych rzeczy.

Założę się, że to i tak niewystarczająca pomoc dla doktorka i nie będzie używał mikrofonu, bo coś będzie nie tak xD Albo będzie podłączony w schowku, a ten będzie dalej z salonu nagrywał xD

#napierala #schoweknamiotly #bestiazewschodu
Mjj48003 - To znaczy - Piękoś zamówił, odbierze z paczkomatu, przyjedzie i podłączy, ...

źródło: comment_16735173092AX4PvuZNoGTfR5wMjncmU.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mjj48003: Miraski obstawiacie standard - Shurka czy jakaś pojemnościówka a ala Yeti Blue?

Shure musi być napędzony, więc: kompresor, interfejs, przedwzmacniacz by się przydał. Z kolei do Blue chociaż obsługa na poziomie przesuń suwak OBSu lub audiocity.

Sam mam Blue, ale do calli to w zupełności wystarczy. Brawo Pietras! Kiedy kamera, ja chcę zobaczyć ten wosk na głowie minimum w 4k! xD
  • Odpowiedz
@bkce: Shure i JBL są amerykańskie. Rode jest australijski. Obstawiałbym jakieś austriackie AKG - jeszcze nie high end, ale już premium.

Edit - myślę, że Pietras bardziej zwraca uwagę na pochodzenie marki niż jakiekolwiek parametry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Zależy, Zychu ma AKG Lyra, to nie jest żen premium. Normalny standard jak chcesz aby ludzie cię słuchali w komfortowych warunkach jak Yeti. Na USB.

Ech, czemu jak szanuję ludzi. Powinienem walnąć 2rwy i zaaplikowac metodę yebsie_ban.

@ArkadyToranski Planujesz jakąś adaptację akustyczną czy za pułapkę basową mają robić nieumyte naczynia w zlewie? Żartuję byczku, i jak? Gotowy na dzisiaj? Planujesz też posiedzieć na czacie czy Pietras nie da
  • Odpowiedz
@bkce: Ahh bym zapomniał - Pietras nie wspomniał, że jest coś oprócz mikrofonu. Do Shure albo Rode potrzebny jest już interface audio. Tak więc tym bardziej obstawiam jakieś AKG na USB.
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Też o tym myślałem, ale sam wziąłem Blue Yeti. Ew. resell value. Lyra kiedy kupowałem była nowością. No i nie nagrywam żadnych podcastów, a na calle mi styknie, więc patrząc na wysokość wiedziałem, że nie będę potrzebował żadnego statywu. To było dla mnie ważne.

Dobra, o czym my p--------y. Kupił sobie pewnie cokolwiek na USB. Przecież z XLR nie będzie się pieprzył. Już widzę jak montuje interfejs na stole.
  • Odpowiedz
@bkce: No dla niego lepiej po prostu na USB. Mi np Focursite Scarlett 2i2 potrafi gryźć się z iOS i Macbook pro sam go sobie przełącza. Tak więc przed odpaleniem nagrywania głosu muszę wejść w ustawienia kompa i ustalić od nowa wejście i wyjście audio. To jest coś z czym poradzi sobie 12 latek, ale nie Pietras xD

Chociaż meltdown na mikrofonie z ustawionym na max GAIN to bym obejrzał
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Planujemy też 2 nowe formaty wspólne. W tym jeden - gramy w EU IV. Ja steruję, a Piotr mi doradza wedle swoich sympatii etc. Coś jak Tetrycy, czy Mieciu robił z Kowalem bym chciał. Tylko, że inna gierka i z Piotrem. Ale to jeszcze dopracowuję formułę, żeby fajnie wyszło.
  • Odpowiedz