Wpis z mikrobloga

@wezsepigulke:
Zpraszam do siebie, bedziesz mogl mnie hejtowac ile chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz :)
Akurat jestem osoba palącą, dopóki nikomu nie robie tym krzywdy, to pale u siebie w aucie. Moje auto moja przestrzeń. Co innego gdy np. Auto mam dzielone z innym kierowca, dzidckiem czy wspolnie podrozuje z kims innym, kims kto nie pali i przeszkadza mu zapach nikotyny. To, ze "stary odyn" pali to chyba nic zlego,
@wezsepigulke:
Napisze jeszcze raz powoli abys mogl powoli przeczytac i zrozumiec. To, ze ktos pali pety w swoim obrebie i nikomu to nie robi problemu to tylko i wylacznie sprawa osoby palacej.
To, ze pali u siebie w domu, kamperze, aucoe czy nawet w kiblu, ale to jego kibel i mu wolno to robic. Rozumiesz to?
@ArchDelux: odwazne slowa jak na osobe w twoim wieku.... reasumujac bo chyba dalej nie rozumiesz przeslania
"Wolnosc tomku w swoim domku"
Jesli #!$%@? fajami to u niego, nie widzialem Cie z nim oraz nienwidziale aby Cie zmuszal odyn senior do tego abys przebywal w tym campervanie
@Taiispiimapulber: Senior ma więcej subów w tydzień niż brat odyna przez całą działalność na YT. Mi osobiście się podoba pomysł, bo to kładzie też trochę inne światło na to co do tej pory wiedziałem/oglądałem. Chłop trochę styrany. Życie nie jest czarno - białe.