Wpis z mikrobloga

@Evanthas dziękuję! :) nie słyszałem, że mają wyjść 35mm w automacie ale to dobrze słyszeć bo może kupię dla swojej dziewczyny bo bardzo lubi wersję z tą tarcza jakby "Tiffany" o ile się nie mylę, taka jakby turkusowa czy coś w tym stylu.
@Mr_Rolex póki co nic oficjalnego od tissota, jedynie spekulacje w sieci. W zasadzie to nie wierzę, że nie wypuszcza, szczególnie że upchali już powermatic 80 do tej koperty więc nic nie stoi na przeszkodzie. Myślę, że sporo osób by się polasilo na 35mm patrząc ja komentarze w sieci
@Evanthas pewnie tak bo tak jak pisałem wyżej mimo, że 40mm to w sumie dobry rozmiar dla większości nadgarstków to jednak przez tą bransoletę jednak czuć go i nosi się jak większy dlatego sporo ludzi kupuje jednak ten 35mm. Mi się marzy żeby zredukowali chrono z 42 na 40 i zredukowali grubość bo jest naprawdę tłusty ( ͡º ͜ʖ͡º). Chyba 15mm a więc sporo... Jeśli by zeszli
@KartaSieciowa ta ze zdjęcia jest właśnie w automacie. Kwarcowy też jest. Różnią się też tarcza. Automat ma kratkę a kwarc ma czystą tarcze tak zwaną "sunburst". W środku siedzi popularny powermatic 80 z 80 godzinną rezerwą chodu.