Wpis z mikrobloga

Czy Odyn wziął to auto w leasing? Czy on je po prostu kupił? Bo jak wziął w Leasing to naprawdę nie kumam jak on chciał brać auto bez OC / AC. O GAPie nic nie wspomina, więc wygląda jak zakup.

Ten facet nie rozróżnia co to jest OC, a co to jest AC? Zdziwiony jest, że za nowe auto wychodzi mu pod 9k. Jak podał dane z czapy jak to on ma w zwyczaju to mogły też wyjść dane cudaczne. O tym, że nie potrafi nawet się ogarnąć i pojechać do salonu wcześniej (przecież chłop nie pracuje więc może wszystko załatwić normalnie) to nie, on na ostatnią chwilę.

Cały ten zakup auta i historia na ten temat to jest po prostu kopalnia beki.

O tym, że pan fachman Odyn sam chce to auto wyciszać / kleić / puszczać peszle od przewodów to nawet mi się nie chce zaczynać. Teraz sobie coś poczyścił benzyną ekstrakcyjną. Ciekawe jak mu się będzie kleiło jak będzie łapami potem dotykał przy ogarnianiu tego.

Ten remont busa to będzie kontent nawet bez StepującegoBudowlańca. Sam nam dostarczy kontentu.
#odyn
  • 7
@FunkyMonkey: No z salonu go nie puścili bez ubezpieczenia. To, że on z bratem nie potrafią się spytać i samemu doczytać jak powinno być przy rejestracji nowego auta to już akurat tylko ich wina.

Przepisy mamy do bani, ale jakoś o takich sprawach nieweile słyszałem.
@Darth_Gohan: Hmm? Mogło mi się coś #!$%@?ć z chronologią, ale po filmikach to 10 dni temu odebrał busa, 3 dni temu płakał o karę, a dzisiaj płacze o koszty ubezpieczenia. Nie chce mi się na nowo oglądać, bo za bardzo jest #!$%@? ta linia czasowa, ale możesz mieć racje.
@FunkyMonkey:
1. Brat odpowiadał za rejestrację fury i zarejestrował - nie zdążyli do salonu z tego co pamiętam Dzień 0
2. Dzień 1 na ostatnią chwilę wbili do salonu Odyn ze Starym Odynem i Adaś zrobił pikachu.jpg, że on teraz musi to załatwić.
3. X dni później okazało się, ze przez to, że zarejestrowali w dniu 0 a ubezpieczenie jest od dnia 1 dostał karę.
4. Dzisiaj w filmie zaczął po