Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATAT-2: wiem że działa w całym kraju. Jestem z kujawsko-pomorskiego a zakładał we wsi obok. Dlatego o nim pisze
Zadzwoń dowiedz się jak to wygląda . On też oferuje kursy i później pomaga w wykonaniu projektu przez Ciebie.
To nie kosmiczna technologia ale projekt musi być dobrze wykonany by później nie było problemów
@stuj_bez_nug: Niektóre z proponowanych jednostek stoją po 10-12k, nie wiem jak ty chcesz się we wszystkim zmieścić w 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja specem nie jestem i obawiam się trochę zrobienia samemu niesprawnej rekuperacji która, podobno, wykonana niepoprawnie nie daje nic.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATAT-2: I tu jest pies pogrzebany. Jak można wyceniać coś, złożone z dwóch wiatraków, siłownika do bypassu, paru płytek drukowanych i obudowy, na taką kwotę? (°° Znając siebie coś wykombinuję i będzie dobrze.
@stuj_bez_nug: Ale ponownie, jak sama jednostka może kosztować 10k jak chcesz się w tych 10k zmieścić ze wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

I tu jest pies pogrzebany. Jak można wyceniać coś, złożone z dwóch wiatraków, siłownika do bypassu, paru płytek drukowanych i obudowy, na taką kwotę?


@stuj_bez_nug: 'Know how', robocizna, materiały, gwarancja.
@ATAT-2: poczytaj policz i trzymaj się podstawowych zasad. Rekuperator można kupic dobrej pl firmy za 5 k jak i z bajerami zagraniczny za 20 k. Wybór należy do Ciebie :) i jeśli chcesz zrobisz całość za 10 k :) uwierz