Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A jak wam szło z chowancami? I co dodatek? Mnie zatrzymywała zawsze ostatnia misja (chyba 6?), gdzie spadał ogniste kule i nie byłem w stanie nic zrobić. Dodatek dal do wyboru nowe chowańce. Była jakaś bardzo widoczna różnica w zachowaniu poszczególnych chowancow? Najbardziej irytujący był z tego co pamiętam brak możliwości pominięcia intro/tutoriálu ;/
@Howard_Roark: otóż to.
Chociaż ja się odbiłem, kiedy próbowałem zoptymalizować uczenie chowańca. Okazuje się, że AI chowańca ogarnia najdrobniejsze szczegóły i nie starszyło mi cierpliwości (chociaż za dzieciaka doszedłem do ostatniej misji)
@kureci_paratko: ja pamiętam że skupiałem się maksymalnie na samych chowancach jeszcze na pierwszej i drugiej wyspie gdzie było dość łatwo i katowałem ich uczenia cudów i pilnowałem zachowania. Jak już miałem pewność że chowaniec będzie żreć same ryby zamiast ludzi i jak już umiał cuda na 100% to dopiero przechodziłem dalej aktywując kolejne złote zwoje. Dodatek miałem ale nigdy go nie liznąłem w sumie. Ogniste kule spadały bodajże w czwartej mapie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanStanislavOdbyt: no ja miałem w większości przypadków małpę albo krowę :P niestety byłem zawsze tym dobrym ;) sranie na pola uprawne i niezjadanie wieśniaków. Cuda deszczu na pola. Grałem w to tak dawno, że aż muszę do tego wrócić ;)
@fizzly: Ta dwójka i genialne AI. Wystarczy jak chowaniec coś raz zrobi, to na pasku klikasz tą opcje i go bijesz/głaszczesz i w 10 minut chowaniec wytresowany i był niepotrzebny. W jedynce non stop się go pilnowało, a potem mocno pomagał zdobywać wioski. B&W 1 = 10/10, B&W 2 4/10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yo_hej: póki co nie ma nawet szans na wydanie jedynki na jakimś GOGu, bo EA ma prawa wydawnicze a Microsoft obecnie prawa do marki. Sam sobie odpowiedz, czy takie molochy mogą się dogadać.