Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 24 lat. Wyglądam zajebiście, bujna i zadbana broda, ponad 184cm wzrostu, sylwetka wyrzeźbiona, dodatkowo mam fajne wyniki siłowe. Sobie ćwiczę jak zawsze na siłowni. Teraz zmieniłem godziny i po pracy sobie chodzę od razu. Dużo fajnych dziewczyn w wieku 17-25 chodzi akurat w tych godzinach. Jedną z nich kojarzę, często chodziła później w tych godzinach co ja. Rzadko był jakiś smalltalk przez moje #!$%@?, często jak robiłem swoje ciężkie serie w różnych bojach, to się na mnie patrzyła w innych przypadkach też widziałem, że się na mnie patrzy gdzie gdzieś szedłem. W #!$%@? mi się podoba ogólnie, wysportowana, mój typ urody, ale jako że jestem spierdoks nieśmiały, to nic w tym kierunku nie robiłem i nie robię.
Tymczasem dzisiaj była ze swoim znajomym albo chłopakiem, gość wymoczek przy mnie totalny, jak dzieciak przy mnie wygląda, no ale jak widać ma powodzenie. Typiara mało tam się nie posikała, ciągle z nim rozmawiała, wpatrywała się w niego jak w obrazek, sama kontakt zaczynała.

Inna sytuacja. Ćwiczę raz, i taka elegancka dziewczyna 20-23 lat też ćwiczyła sobie. Z wyglądu i sylwetki 10/10. Zawsze się zastanawiam kim trzeba być, aby być z taką w związku czy uprawiać seks. Myślę, że to nie nie moja liga. Przez jaki czas ćwiczyła sama i któregoś dnia ja patrzę, a taki kolejny wymoczek 2x mniejszy ode mnie ją całuje i tam sobie coś ćwiczą rozmawiając. Chłopak okazał się jej chłopakiem . Totalnie miałem laga mózgu.

Macie ten swój #blackpill Gdyby nie moja nieśmiałość, ze swoim wyglądem bym podrywał jak leci na dziewczyny, nie tylko na siłowni. Żałuję, że zacząłem chodzić na siłownie dopiero po liceum, gdzie byłem totalnym, chudym wymoczkiem z fobią społeczną. Wolałem grać na komputerze niż się socjalizaować, czy działać coś z kobietami, które jak zresztą mnie podrywały i nadal nie wiem co one widziały w 60kg szczurze, może jedynie wzrost, bo jak pisałem byłem totalnym odludkiem. Siłownia jednak co by nie mówić trochę podbudowuje pewność siebie. Porównując siebie do tego kim byłem w liceum, to oprócz wyglądau, stałem się bardziej pewniejszy siebie i otwarty na ludzi. #!$%@?.... chciałbym wrócić do czasów liceum z taką pewnością siebie i wyglądem jak teraz..... ehhhh to se ne wrati.
#przegryw #samotnosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bdc7fbbab6bef5c090b3d2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 41
  • Odpowiedz
@RyouNarushima: pewnie do fryzjera chodzi co 2 tygodnie a to trzeba co tydzień. Albo nosi ciuchy z haijema zamiast szyte na miarę koszule z prady ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tymczasem oskarek w 3 rozmiary za dużej bluzie z kapturem posuwa małolatki że aż piszczy. Życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania bawi mnie to sformułowanie "ponad 184". Rozumiem "ponad 180", bo to oznacza zaokrąglenie i pewien przedział, powiedzmy 181-187. Ale "ponad 184" czyli że co... Że 184 i pół? I mógłbym się założyć, że ćwiczysz w luźnym tanktopie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo właśnie niskie zachamowania to jedna z najważniejszych cech którą blackpill pomija, a jest szalenie ważna. Jak masz wysokie zachamowania to musiałbyś być chyba prawdziwym 10/10 modelem żeby poruchać

5/10 z niskimi zachamowaniami > 8/10 z wysokimi (nieśmiały)
  • Odpowiedz
ObitaFranca: Przestań bać się ze Cie odrzuci. To powoduję Twoja nieśmiałość. To Tylko baba kobieta gorzej potraktowana przez naturę. Jezeli jej zdanie Cie urazi to pomyśl, że to odgłos cierni płonących pod kotłem. Jak nie wiesz co jej powiedzieć? Jak podejść? Zastosuj banalne metody. Podchodzisz i dajesz ja zjebe ze zle ćwiczy. Potem sie jej przyglądasz i mowisz szczery komplement taki którego raczej dawno nie słyszała potem jej mowisz, ze jak
  • Odpowiedz
ObitaŻyrafa: Przestań bać się ze Cie odrzuci. To powoduję Twoja nieśmiałość. To Tylko baba kobieta gorzej potraktowana przez naturę. Jezeli jej zdanie Cie urazi to pomyśl, że to odgłos cierni płonących pod kotłem. Jak nie wiesz co jej powiedzieć? Jak podejść? Zastosuj banalne metody. Podchodzisz i dajesz ja zjebe ze zle ćwiczy. Potem sie jej przyglądasz i mowisz szczery komplement taki którego raczej dawno nie słyszała potem jej mowisz, ze jak
  • Odpowiedz
OP: @Radkovich: nie na mięśnie, tylko na zadbanych i wysportowanych mężczyzn i mi nie wmówisz, że jest inaczej.

@Dwudziestydrugi: siłownia dała mi całkiem dużo pewności siebie, poznałem wiele osób, często rozmawiam z osobami na siłowni (są to głownie faceci, ale zawsze coś) i w porównaniu do tego kim byłem w okresie gimnazjum czy liceum, to aktualnie w takim liceum bym się nie bał odpowiadać na zainteresowanie dziewczyn, czy bym
  • Odpowiedz
OP: @RyouNarushima:

Redpiller uwierzył w mem o brodzie i siłce, ale zwieracze mu puściły jak zobaczył julki z oskimi prettyboyami. A może tylko za słabo trzymałeś ramę?


Przecież piszę góściu, że miałem powodzenie wśród kobiet, kiedy wygladałem jak gówno. W obu przypadkach blackpill się nie sprawdził, bo będąc chudym szczurem miałem powodzenie, a teraz gdy wyglądam x razy lepiej i mam atletyczną sylwetkę nikt mnie nie podrywa, a gorzej wyglądający
  • Odpowiedz
Zresztą ten pretty boy 190/65kg co piszesz chciałby na 100% mieć atletyczną sylwetkęi nie wyglądać jak szczotka.


@AnonimoweMirkoWyznania: a ja myślę że ma to w #!$%@? i dlatego właśnie pekluje Juleczki w czasie kiedy ty wylewasz siódme poty na siłowni żeby się przypodobać jakiejś Karynce.

Z taką sylwetką i wyglądem gdybym był w liceum, to bym miał powodzenie 2-3x większe niż miałem ważąc 60kg


@AnonimoweMirkoWyznania: gówno byś miał a nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Widać odredpillowe zapalenie mózgu. Obczaj sobie tiktoka i instagrama i zadaj sobie pytanie do kogo pajacują młode kobiety. Do typów co postarzyli się siłownią i brodą czy jak ty ich nazywasz wymoczków? Do tego te chude szczury mają dobrą mordę, której ty najwidoczniej nie masz. Zastanów się czy chcesz się podobać kobietom czy mężczyznom.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli ci goscie maja 180+, wiec gdzie tu obalenie blekpyla? Moze maja ladniejsza twarz od ciebie, a miesniami to chyba bardziej zaimponujesz innym facetom niz kobietom. Dochodzi jeszcze kwestia wieku- ile lat maja te laski, ile ci goscie, a ile ty. Moze np. wola rowiesnikow niz troche starszych facetow.
  • Odpowiedz