Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie ten ściek i pragnę zapytać ludzi z tagu #przegryw o coś co nie daje mi spokoju.

Jakim cudem wszyscy tak jedziecie po #p0lka i uważacie kobiety za uosobienie zła, przyczynę samobójstw itd. a jednocześnie ta sama p0lka jest obiektem waszych marzeń i koniecznie chcecie jedną dla siebie?
To nie ma sensu, jesteście jak Kanye West, który jednocześnie kocha nazistów i rzymian.

Jak to nie jest jakiś bi polar albo inna schizofrenia to ja nie wiem, nie twierdzę że jesteście zdrowi na umyśle, wręcz przeciwnie.
Współczuję jednocześnie facetom poniżej 180cm i z wyjątkowo brzydkimi mordami jak np. Henry Cavill dla was to itsover dla chłopa.

Sam dawno temu wyszedłem z przegrywu i wiem, że się da.
Potrzeba na to niestety w #!$%@? pracy nad sobą, szczególnie na siłowni - tego się nie przeskoczy, nawet mając minimalną krajową i brzydką mordę kobiety przymykają oko gdy facet ma zbudowną klatę i bicka (stąd ten seba patus alkoholik jakoś rucha, od targania cegieł na budowie robi się łapa), może nie na tyle żeby wejść w stały związek ale na tyle aby się przytulić do potężnego przegrywa.

  • 18
@mrcino: bo osoby z tagu przegryw piecze dupa, że obiety mają wybór i żadna nie jest zainteresowana zakompleksionym piwniczakiem jak w życiu ma pełno fajnych chłopaków, którzy nie żyją kompleksami i ideologią blackpill.
@bulbulator90: Udowodnij że nie, każda kobieta chce bezpieczeństwa, które daje silny mężczyzna.

Zapytaj karyny czy jak będzie szła po północy do rodziców w bloku na grochowie to czy woli mieć chudego spierdona czy brzydkiego przegrywa co od 5 lat targa żelastwo?
@bulbulator90: Nic nie mówiłem o dzieciach, zakładam 5/10 dziewczyna około 20 lat. Zwykła kobieta dla zwykłego chlopa w czasie gdy jedno i drugie może nawiązywać znajomości.

Przegrywy często sprowadzają swoje teorie do braku baby...
Ja wiem że są ludzie z poważnymi problemami ale tutaj wiele książątek nie chce tutaj pobrudzić sobie rączek pracą nad sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nawet mając minimalną krajową i brzydką mordę kobiety przymykają oko gdy facet ma zbudowną klatę i bicka


@mrcino: laski lecą na pewność siebie i gadkę, jak to masz to nie potrzebujesz nawet siłowni żeby duperki wyrywać. Po prostu laski nie lubią #!$%@?, bo co im kolejna jak swoją już mają ( ͡° ͜ʖ ͡°) facet to ma być facet, a nie ciepła klucha i dlatego sebki ruchają
@mrcino kobiety mają wymagania to fakt mnóstwo kobiet nie ma nic do zaoferowania oprócz tzipy to fakt Przegrywy mają chęć bycia w relacji jak każdy to też fakt Praca nad sobą i zostanie ponadprzeciętnym facetem spowoduje że możesz przebierać w partnerkach i wybrać normalna a nie p0lke to też fakt No i myślę że chłopy z tagu mają taką perspektywę ze żeby wyjść z przegrywu potrzeba ogromnej ilości energii, widzą codziennie tag