Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PoIand: zawsze mam bekę z tych ludzi co nie ogarniają jak ta bramka działa. Stare baby to niedługa zaczną odmawiać koronkę przed tą kolumienką że skanerem bo przyłożenie kodu kreskowego prosto to za dużo. A najlepsze są te, które czekają przy otwartej bramce żeby zeskanować swój paragon zamiast po prostu wyjść xDdd
@PoIand: jedyny sklep, w którym nie korzystam z samoobsługowych. Jak już jestem, to choćby mnie zapraszali idę do normalnej kasy. Trudno, poczekam. Nie dość, że soft w kasie samoobsługowej skopany, kasa się wiesza, zamula, co chwilę woła obsługę (a rzadko ktoś jest obok), to jeszcze na koniec traktują mnie jak złodzieja, że niby wyszedłbym z zakupami bez płacenia? To już obok kolejki przy zwykłej kasie złodziej nie wyjdzie z fantami? XD
@zdjeciegipsu @Emble te bramki są w każdym Lidlu, nie tylko w Polsce, w Niemczech, Finlandii, Grecji, Włoszech dokładnie to samo widziałem.

@bonczur @Big_Fomo Kaufland ma tego samego właściciela co Lidl

@Xuzoun w warszawskich IKEAch to odkąd je zamontowali to chyba tylko ze 2 razy widziałem je działające i ostatni raz to z 2 lata temu, a tak to bramki cały czas otwarte i tylko ochroniarz stoi przy wyjściu.

Mnie to w Lidlu
@Ludwik_VI w Lidlu robię zakupy za 120 złotych i mam 20 groszy rabatu. W Biedronce za niemal te sam produkty płacę 15-20 złotych mniej bo jest pełno promocji i rabatów. Jakoś przeboleję ten syf i malarię, wolę płacić kilkadziesiąt złotych mniej.
całe nie sa lepsi od biedry czy aldi


@Cygan_Wojtus: XDDD

@PoIand: Kaufland też ma bramki na paragon. Natomiast w Carrefour obok kas samoobsługowych stoją śmietniki (3 różne, recykling), może od razu wyrzucić po sobie paragon.
nie zawsze ten czytnik wyłapie itp.


@munioman: o to to. Wszedłem do Lidla po jedną wodę, poszedłem do szybkiej kasy, no wziąłem ten paragon i cała zaleta szybkiej kasy poszła się #!$%@?ć bo się nie chciał zeskanować. I stoję jak debil macham tym paragonem, wygładzam, składam żeby był sztywniejszy. Tylko czekać jak jakiś debil zaklei ten czytnik i już nic nie zeskanujesz.

No i #!$%@? mnie też to, że po prostu
Przecież lidl jest w #!$%@? wyzej w hierarchii niż biedronka, biedronka to escape room wszędzie zejabane paletami same ukry w obsłudze i syf brud i malaria.


@Ludwik_VI: opisałeś właśnie i Biedronkę i Lidla. Prawda jest taka, że te sklepy teraz to ten sam śmietnik. Dodatkowo ceny wysokie.