Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bonaparte_34: tak robi chyba każdy kto szanuje swoją higienę. W innym wypadku nawet nie trzeba myć rąk bo po #!$%@? jak zaraz dotkniesz czegoś co dotykają ci co rąk nie myją.
Prawidłowa procedura jak nie ma nic automatycznego w kiblu: odkrecasz kran, myjesz ręce, wycierasz ręce papierem (nigdy suszarką), potem papierem zakrecasz kran i ewentualnie gasisz światło.
Jak nie ma papieru to wszystko robisz łokciami
@Tasde: Zawsze mnie to zastanawiało, dlaczego suszarka ktora podgrzewa śmierdzące powietrze ma miec wiecej bakterii na bezstykowymi suszeniu, od papieru ktory ktos z obsługi wkładał brudną ręką. Nie mam na mysli Airblade tam to jest syf.
Jak nie ma papieru to wszystko robisz łokciami


@Tasde: Jak nie ma papieru, to pomijasz zakręcanie kranu, a wszystko pozostałe robisz z buta, bo łokcia przecież nie umyjesz.

Zawsze mnie to zastanawiało, dlaczego suszarka ktora podgrzewa śmierdzące powietrze ma miec wiecej bakterii na bezstykowymi suszeniu, od papieru ktory ktos z obsługi wkładał brudną ręką.

@O2O2122: Ciepłe wilgotne warunki sprzyjają rozwijaniu się bakterii. Ręczniki wkłada się całymi stosami. Co najwyżej pierwszy
@Wykopaliskasz: Łokcia nie umyjesz, ale i łokcia do ryja nie wsadzisz więc jego #!$%@? jest pomijalne.
@O2O2122: Jak kolega powiedział, temperatura w suszarkach jest za niska do likwidacji bakterii ale za to idealna do ich namnażania, zwłaszcza przy dużej wilgotności odparowanej z mokrych łap.
Papier jest zbity w całość i co najważniejsze, zużywany i wymieniany przynajmniej raz dziennie, suszarka jak zamontowana to przez lata nikt jej nawet nie dotknął, więc
@O2O2122: otóż mimo wszystko lepiej otwierać klamkę normalnie dłonią, bo zaraz ją umyjesz w umywalce. Łokcia nie. Jak masz bluzę to masz "czyjeś gówno" na swoim ubraniu, a potem na np. wewnętrznej części kurtki. Roznosisz gówno bardziej niż byś chciał. A jak masz do czynienia z ostatnią klamką przed wyjściem z łazienki, to dłonią przez wcześniej uszykowany papier i wyrzucasz do najbliższego kosza. Zazwyczaj to ten w łazience. Wtedy domykasz drzwi.