Wpis z mikrobloga

to ja wgl nie mam szans na jakakolwiek kobiete


@tylkoponsfw: błąd, to jedynie wskazuje, że raczej nie masz szans, żeby TA kobieta dała Ci polubienie. Na takich apkach nie ma raczej zbyt dużo dziewczyn, które faktycznie szukają przede wszystkim dobrego charakteru, a nie wyglądu czy atencji. Zdarzają się, ale pewnie szybko znikają. Zawsze są jakieś szanse na znalezienie partnerki, tylko to niestety może nie być łatwe i mieć wiele wspólnego z
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: Każda kobieta patrzy tylko na wzrost i twarz.

Nie wiem gdzie ty widziałaś jakąkolwiek kobietę, którą interesuje charakter.

Charakter dla kobiety nie ma znaczenia.

Kobiety często mówią, że charakter ma znaczenie ale tutaj jest ich błąd myślowy, one najpierw z puli mężczyzn wybierają tych co im się podobają po wzroście i twarzy, a później patrzą na ich charakter i na tej podstawie decydują z kim będą.
Później mówią, że charakter
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: pierwszy kontakt jest mocno uwarunkowany przez wygląd i tyczy się to obu płci. Jak masz do wyboru podejść na ulicy do kobiety i stoi tam ładna i brzydka, to wiadomo, że wolisz tę ładną. Tinder to taka ulica, gdzie pierwszym czynnikiem o kontakcie jest to, jak się dana osoba prezentuje na zdjęciach. To i tak charakter decyduje o długości relacji. W życiu mamy inne sposoby na poznawanie ludzi (szkoła, praca,
  • Odpowiedz
Każda kobieta patrzy tylko na wzrost i twarz.


@tylkoponsfw:

Ile razy mam wam powtarzać, że nie ma czegoś takiego jak każda.

Ja patrzę tylko na twarz a są takie co patrzą tylko na wzrost.

Ba zdarzyło mi się zabujać w facecie z którym tylko zaebiście mi się pisało a zdjęcia nie widziałam.
  • Odpowiedz
Kobiety często mówią, że charakter ma znaczenie ale tutaj jest ich błąd myślowy, one najpierw z puli mężczyzn wybierają tych co im się podobają po wzroście i twarzy, a później patrzą na ich charakter i na tej podstawie decydują z kim będą.

Później mówią, że charakter jest najważniejszy ale to błąd, najważniejsza jest twarz i wzrost, żeby do tej puli gdzie kobieta wybiera po charakterze się w ogóle dostać.


@tylkoponsfw: sygerujesz,
  • Odpowiedz
Przecietny facet wielkiego wyboru nie ma. To kobiety sa plcia wybredna i przebieraja w facetach.


@slabart12: ale jakby miał wybór to też by wolał tą ładniejszą i nie ma co ukrywać, że postępowalibyście inaczej.
Nie nasza wina, że mamy wybór i z tego korzystamy.
  • Odpowiedz
To, ze faceci leca na wyglad jest oczywiste, ale kobiety tez, a spoleczenstwo ma tutaj jakos wiekszy problem z uznaniem tego faktu. Rozni 'trenerzy uwodzenia' rzadko (albo w ogole) mowia jak wazny jest wzrost.
  • Odpowiedz
@slabart12:

Dlaczego stulejarstwo jest przekonane, że wie lepiej ode mnie na co zwracam uwagę xD

Gdybyście tę energię na wmawianie innym, że wiecie wszystko lepiej od samych zainteresowanych przeznaczyli na rozwój kariery to byście nawet Eskimosom lód sprzedali, zamiast siedzieć przed komputerem 24/7 grając w gierki i pucując naganiacza.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: zabujałaś się wtedy nie w facecie a w wyobrażeniu, gdyby potem okazało się że jest anonem 5/10 czar by prysł. Jak jednej mojej ex, gdy raz przyszedłem niezrobiony na 8/10, a czasem ponad 1h szykowałem się na spotkania. Nagle seksualnie wyzwolona lewaczka stała nie oschła i wręcz pragnęła rozstania. Dodawać że była max 5/10 chyba nie muszę. Tylko wygląd wystarczy wnosić do relacji z kobietą a wtedy ona będzie skakać
  • Odpowiedz
@UlanyMakaronn:

A co mnie coorva obchodzi twoja była? XD

Skąd ci do łba przyszło w ogóle by jako argument w tej dyskusji, mający na celu zaprzeczyć temu co ja napisałam, podać przykład jakiejś obcej mi baby, z czego nawet nie wiem czy nie została przez ciebie zmyślona? XD

Męska logika to oksymoron xDD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: nadużywasz „xD” jakbyś była mentalnie zacofana, jak jakaś dziewczynka, ale co zrobisz jak kobiety zatrzymują się w rozwoju w 16 roku życia. Chcesz sekret? Celuje w ulane kasztany aby było łatwiej dlatego mam jakieś branie i ogólną władze nad takimi relacjami
  • Odpowiedz