Wpis z mikrobloga

Każdy n0rmie radzi sobie lepiej niż chłop. Chłop ma już dość samego siebie. Nigdy nie przeżył nawet cząstki tej radości życia, którą oni mieli w młodości. Teraz chłop jest już stary i zgorzkniały. Nie nadrobi już niczego, a nawet gdyby dało się cofnąć czas to byłoby tak samo, albo jeszcze gorzej. No i na ch** ja żyję?!
#przegryw
ArmageddonPrzeciwBladziom - Każdy n0rmie radzi sobie lepiej niż chłop. Chłop ma już d...

źródło: comment_1673399456JxM2KsDBurqfWkTKtVQqtX.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rimbolo: Mam 18lat i przebywam wśród nastolatek, więc wiem jak jest.

Ogólnie to ja jestem zdziwiony jakie te kobiety są wysokie, ja mam 175cm i lekko 40% kobiet mnie heightmogguje, a przeciętny wzrost kobiety nastolatki to lekko 172-173cm.
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: zawsze na wykopie czytam, że połowa młodych Julek ma 180 wzrostu, a później huop karzeł wychodzi na ulicę ze swoim podludzkim 173 i jakoś tego nie widzi, bo jest albo trochę wyższy, albo na równi z młodymi julkami, ehhh
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: Na pewno mieszkasz w Polsce, a nie w jakiejś Holandii czy Bośni? Przecież to jest po prostu niemożliwe ze względów statystycznych, nadal nawet wśród młodych średnia wynosi - w zależności od źródeł - od 179 do 183, więc cały czas jest sporo w okolicy 175, już nie mówiąc o starszych huopach, którzy często mają ze 165
  • Odpowiedz