Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, stało się najgorzej xD
Albo po wielu latach przeróżnych związków i podbojów wpadłem w końcu we #friendzone, albo trafiłem na mega niezdecydowaną dziewczynę, która mówi jedno a robi drugie.
W każdym razie to jak się zachowuje na każdej płaszczyźnie, pokazuje, że nie friendzone, ale ona mówi, że friendzone xD

Trzymajcie kciuki, bo daję sobie trochę czasu na wyjście z tej sytuacji, a jak nie pyknie to ewakuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#zwiazki #podrywajzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bda728bab6bef5c090ad2e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
to jak się zachowuje na każdej płaszczyźnie, pokazuje, że nie friendzone, ale ona mówi, że friendzone xD


@AnonimoweMirkoWyznania: dlaczego Wy sobie zawsze to dopowiadacie? jeśli dziewczyna mówi, że to przyjaźń, to nie próbujcie interpretować jej zwykłych, serdecznych zachowań jako sygnałów, że tak naprawdę to coś więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: A ona wie, że chcesz czegoś więcej niż friendzone? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli tak, to dobra rada brzmi: "Nie jestem zainteresowany przyjaźnią. Szukam czegoś więcej. Męczy mnie ta niejasna sytuacja, dlatego nie chcę kontynuować tej znajomości w dotychczasowej formie". Jak się nie określi to niech spada, szkoda czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)