Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu dostałem w prezencie słuchawki Jabra elite 2. Nie nacieszyłem się nimi długo, gdyż po paru tygodniach lewa słuchawka przestała działać. Słuchałem czegoś, lewa słuchawka nagle przestała grać, po lekkim puknięciu jej palcem znow zaczynała działać, jednak po poruszeniu głową ponownie to samo. Prawa działa normalnie. Próbowałem już wszystkich możliwych motywów z resetami i nadal lewa słuchawka nie gra pomimo, iż w aplikacji widzę ją jako sparowaną. Lewą słuchawką, która nie gra mogę normalnie zatrzymać dźwięk czy zmniejszyć poziom głośności, jednak samego audio w niej brak.

Jako, że to prezent od różowej to paragon wyrzucony (Nietaktem jest dawać prezent z paragonem XD) i co za tym idzie gwarancji brak.
Stąd też pytanie czy jest jakiś patent żeby to ogarnąć czy to może jakieś uszkodzenie mechaniczne i dać sobie spokój?

#jabra #sluchawki #sluchawkibezprzewodowe
Pobierz MrDonDi - Jakiś czas temu dostałem w prezencie słuchawki Jabra elite 2. Nie nacieszył...
źródło: comment_1673365033ffD7olN70Kgt04KxkR3D7S.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrDonDi: jeśli kupiła te słuchawki płacąc kartą to do uznania gwarancji/rękojmi wystarczy potwierdzenie zapłaty wydrukowane z banku.