Wpis z mikrobloga

Zapuścić włosy i jakoś je ułożyć. Są zakola, ale dobrze ogarnięty fryz to zakryje. Broda też by dodała +10. Okularami to bym się nie przejmowała. I żadnych puchowych kamizelek. W ogóle żadnych kamizelek. Płaszcz najlepiej i gotowe, elo
Są zakola, ale dobrze ogarnięty fryz to zakryje.


@spiritoo: Nie zakryje a jakby to zrobil to by wygladalo komicznie. Przy tak zaawansowanym lysieniu zostaje przeszczep wlosow wylacznie + finasteryd lub spraye do hamowania lysienia miejscowe po zabiegu.
@jegertilbake: Co wy macie z tym łysieniem. Nie musi zakrywać się zaczeską. Wystarczy mieć trochę dłuższe i jakoś je ułożyć. Wbrew pozorom kobiety nie zwracają takiej uwagi na zakola jak faceci myślą
@spiritoo: Ja #!$%@?, znowu te same teksty xD Pokaz zdjecie chlopaka swojego z zakolami i kartkez nickiem to pogadamy.

#!$%@? wlosy to jedna z najgorszych rzeczy jaka mozna wylosowac jesli chodzi o wyglad i trzeba dlatego jak najszybciej zapobiegac wypadaniu, bo jak sie doprowadzi do takiej sytuacji jak OP to jest 100x trudniej przywrocic je do porzadku.

W obecnej sytuacji wykluczaja go z rynku matrymonialnego calkowicie
@jegertilbake: mój ex miał z tylu głowy łysinę na mnicha, po czym zgolił się na łyso i nawet z takim czymś, jakimś dziwnym cudem byłam, ba nawet jakimś cudem z łysą i pustą czaszką udało mu się wyrwać 10 lat młodsze cipsko. Przestańcie sobie wmawiać, że włosy są być, albo nie być na rynku matrymonialnym.
@BanbaBanba ogólnie ciężka sytuacja, surowe rysy twarzy, dla mnie typowy ministrant. Trzeba iść do dermatologa po receptę na finasteryd, minoxidil na zakola i jakiś szampon co robi baby hair. Chociaż nie wiem czy tutaj włosy odgrywają taką rolę.