Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak walczyć z uczuciem strachu wejście w zwiazek z jakakolwiek dziewczyna przez posiadanie małego penisa? Mam poniżej 13cm i mam w głowie ze nie będę w stanie jej zaspokoić i wszystko się przez to posypie. Strasznie mi to ryje banie i nie wiem co robić xD W głowie jeszcze mam jak moja pierwsza mówiła ze idealny to takie 17cm xD Co prawda 2 lata później po całej relacji powiedziała ze nie był tak zły i widziała mniejsze xD
#niebieskiepaski #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bd09aebab6bef5c090939d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania odnosząc się głównie do rozmiarów penisa, to długość nie jest najważniejsza, właściwie to bardziej chodzi o grubość czy wygięcie w odpowiednią stronę. Poza tym wy faceci zwykle przesadzacie z tym, że jest za mały.
A i tak najświeższa jest chemia pomiędzy dwojgiem osób, odpowiednia atmosfera, skupianie się na partnerze/partnerce itd
@Miszcz_Joda no tak, bo pochwa to nie jest studnia bez dna i jak jest za długi to w trakcie stosunku boli i może to doprowadzać do różnych chorób/uszkodzeń. Więc lepszy jest krótszy :D ale wiadomo, każdy ma swoje preferencje, ludzie są różni, trzeba po prostu odpowiednio się dopasować
@AnonimoweMirkoWyznania: pogrubić sobie możesz kwasem/tłuszczem, wydłużyć nie bardzo. Dłuższy beniz daje więcej możliwości pozycji bo nie wypada podczas akcji. Na twoim miejscu (jeśli wygląd dobry) celowałbym w niedoświadczone małolaty <20 bo starsze z dużym prawdopodobieństwem miały w sobie już dużo większego a niestety u różowych jest tak że każdy kolejny facet ma być coraz lepszy a nie odwrotnie.