Wpis z mikrobloga

@Art_of_War: Ja to jestem ciekawy jak oni prognozę pogody teraz pokazują. Wcześniej podawali informację o temperaturach w wielu stolicach UE. Przecież nawet totalny idiota jak zobaczy 10+ w zachodniej Europie i brak minusowych temperatur nawet w nocy to połączy kropki. Dziwne też, że nic o Polsce.
  • Odpowiedz
@yosemitesam:

Propagandystka Skabiejewa opowiada, że w Niemczech rozkupiono wszystkie świece, a w Wielkiej Brytanii z powodu wysokich cen energii ludzie przechodzą na żywienie się karmą dla zwierząt, a kobiety uprawiają "seks za jedzenie" i "seks za ogrzewanie"

To się nazywa projekcja, przypisują swoje cechy i zachowania zachodowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yosemitesam: oni chyba nie wiedzą, jak podrożałą karma w ostatnich miesiącach. W przeliczeniu na potrzebne kalorie dużo taniej trzymać się "ludzkiego" jedzenia :D
  • Odpowiedz
@error101: Prognoza pogody tez jest propagandowa. Pamietam jak w 2014 włączyłem z ciekawosci RT to najpierw omówili pogodę w Rosji a potem przeszli na Ukrainę i się cieszyli ze są mrozy to szybko zatęsknią za Rosja i ruskim gazem
  • Odpowiedz