Wpis z mikrobloga

@sobed: u mnie tak samo w mieście ~100k osób, ale np. w miejscowości obok ~20 km dalej, miałem już termin do okulisty na za 2 tygodnie, w dodatku bardzo dobrze wyposażony gabinet zbadali wszystko to co zawsze robiłem prywatnie za 150 zł. Ogólnie lepiej szukać w całym województwie, niż tylko w mieście bo to zaburza percepcje. Do wielu specjalistów na NFZ spokojnie w ciągu 2 tygodni idzie się dostać, tylko trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sobed: Jak ja się cieszę w takich chwilach że mam pakiet zdrowotny w pracy za który osobiście place 30zł miesięcznie i wizytę mam zazwyczaj w przeciągu tygodnia. Zawsze mnie tylko zastanawia dlaczego takie Luxmedy czy PZU robią to za ułamek ceny składki zdrowotnej...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sobed: według mnie z dzwonienia wyjdzie termin szybszy. Lekarz jednej ze specjalizacji jak zaczynałam leczenie przyjął mnie po dwóch tygodniach. Jak uznali, że jestem starą pacjentką , zostałam poinformowana, że kolejna wizyta za 2 lata xD
@sobed: a jaka miejscowość? bo ogólnie dla wielkopolskiego są terminy nawet na dziś. A zadzwoń do tych punktów i zapytaj jaki byłby termin z legitymacją zasłużonego honorowego krwiodawcy..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@llllllllllllllllllll1: I rozumiem że taką operację w tym kraju wykona mi ktoś:
- w sensownym terminie
- w 100% na NFZ który opłacam w składkach
- zgodnie ze sztuką, żebym nie musiał później bujać się po prywatnych klinikach bo operował mnie rzeźnik
Wyobraź sobie, że nie opłacamy zdrowotnego w zakresie "operacje i inne trudne zabiegi". Poza tym rozumiem że Pan okulista o którym mówi OP ma w przeciągu najbliższego roku same
@huudyy: ale stary #!$%@?łeś, dokładnie tak jest że lepiej szukać szerzej a nie wpisywać swoją pipidówę. Co na tym screenie właściwie jest 3 przychodnie we wsi X. Druga sprawa że akurat okulista to za przeproszeniem gówno nie schorzenie. Zarejestruj się do onkologa np. - i tak wówczas ludzie jeżdżą po całym kraju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
może od razu w całej Polsce, co się będziemy ograniczać? XD


@huudyy: no ale tak działa NFZ, nawet sami zalecają wycieczki do innych rejonów


@su1ik: bez sensu. Jak masz tracić masę czasu na dojazd i płacić za paliwo, to wizyta prywatna wcale nie jest taką złą opcją. No chyba że chodzi o jakiś drogi zabieg.