Wpis z mikrobloga

@Rocky_Zuma_Skye: czekaj, twierdzisz, żę największa firma zabawkarska świata z rosnącymi co roku zyskami sięgającymi ponad miliarda dolarów daje ciała? Weź zadzwoń i im to powiedz, bo może nie wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rocky_Zuma_Skye: takie decyzje są dyskutowane na poziomie dyrektorskim i wierz mi, idiotów to zrobili z siebie ci co to dopuścili, a nie ci co wycofali. Polityka lego jest jasna, ewentualny skandal mógłby ich wiele kosztować i zdecydowali się wycofać i zminimalizować ryzyko. Jedyny punkt dyskusyjn to sama polityka, a nie decyzja o wycofaniu.
@Rocky_Zuma_Skye: i przy okazji tracić pieniądze na niektórych rynkach. Pamiętaj, że na takie genialne pojazdy wojskowe popyt byłby ograniczony, a straty wizerunkowe mogłyby być znaczne. Dzisiejszy świat mocno zwraca uwagę na to, a najwięcej kasy wydają zachodnie, rozwinięte kraje, które nie popieraja wojennych asocjacji zabawek. Duuużo lepiej dla nich iść w popularne franczyzy, które są bardziej neutralne wizerunkowo, tak jak star wars, czy harry potter. Tam jest siano.
Także podsumowując, ich
oni mają rozgraniczenie między fantasy military i actual military. Nie mnie z tym dyskutować, według mnie może to mieć sens finansowy i wizerunkowy tak jak pisałem. A nam pozostało kupować to co jest, zawsze można moki robić militarne jak kogoś to jara :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zarov: Worki za każdym razem mialem dwa ponumerowane, co z tego jak w nich są mniejsze woreczki, które już nie są ponumerowane. Słabe to trochę. Nawet chinole w swoich podrobach znaczą woreczki.