Wpis z mikrobloga

@mr_brOz: nie nie ma, nawet jesli masz oferte t-mobile bez limitu mozesz wpasc pod lejek ktory sie wlaczy moze nie w zwiazku z limitem ale z oblozeniem nadajnika na ktorym siedzisz.
@uefaman: to wcale nie jest duzo, u mnie w 4 osoby potrafilo chodzic do 800giga, mozna wyciagnac wiecej
  • Odpowiedz
@mr_brOz: możliwe, ja brałem ich neta jakieś 3 lata temu i taka ofertę mi dali. Zrezygnowałem w zeszłym miesiącu bo się przeprowadziłem na bloki i nie wyrabiało przy tylu odbiorcach
  • Odpowiedz
@uefaman: a co ty robisz? ogladasz youtube czy netflixa 15 minut dziennie? zobacz ile gry zajmuja, 50-100 giga wcale nie jest rzadkie, do tego niewiele mniejsze aktualizacje, akurat bys sciagnala gre w danym miesiacu i nie moglbys korzystac z internetu.
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: Myślisz, że interesowałbym się netem mobilnym gdybym miał możliwość podłączenia światłowodu? Do najbliższego miasta mam 15 km i jedyny wybór jaki mam to właśnie net mobilny albo drut który kładła jeszcze TP SA i wyciągający w porywach 1Mbit
  • Odpowiedz
Myślisz, że interesowałbym się netem mobilnym gdybym miał możliwość podłączenia światłowodu? Do najbliższego miasta mam 15 km


@mr_brOz: No to jest nas dwóch, też mam do miasta 15km ale sprawdziłem na mapie w lutym rok temu i u mnie ciągnęli kable
  • Odpowiedz
@uefaman: to raczej niewiele ogladasz, streaming nie pozera duzej ilosci ale dodaje sie w skali miesiaca, gry tez bardziej jednorazowo ale to spory kawalek jesli sie trafi. nie twierdze, ze nie da sie skonczyc na 100giga miesiecznie ale to nie jest duza ilosc. netflix to 1 do 7 giga przez godzine w wysokiej jakosci, youtube pewnie podobnie, niech teraz ktos nawet nie oglada filmow tylko slucha jakies recenzje, podcasty, muzyki.
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: Ja sprawdzam raz do roku czy coś działają w tej kwestii w moich okolicach i póki co nie ma żadnych planów na to. Do tego myślę, że moja okolica jest mało atrakcyjna dla dostawców światłowodów przez zbyt małe zagęszczenie zabudowań. Mieszkam w miejscu, gdzie dom od domu jest oddalony o pół km
  • Odpowiedz
@mr_brOz: Po 1 sprawdź w telefonie jaki masz zasięg i jakies pasma łapiesz dla t-mobile oraz dla Playa bo oni też mają ofertę neta bez limitu. W T-mobile najlepiej wziąć ofertę na firmę bo one niby nie mają lejka, a te domowe mają czasem i po 500 GB. Co do Playa to nie czytałem nigdzie żeby ktoś miał lejka.
  • Odpowiedz
@lentilek: Spoko. Pod względem technicznym ogarniam temat. W promieniu 2 km od domu mam nadajniki każdej z sieci. W tej chwili korzystam z plusa i z anteną kierunkową wyciągam 100mbit. Widzę, że w zasadzie w grę wchodzi tylko t mobile i play. Kupię sobie ich startery i zobaczę jak z prędkościami
  • Odpowiedz