Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drylu09: może i przesadzone ale jak w pracy przyjechali Filipińczycy przed świętami to mówiłem że sobie jednego wezm nałoże czapeczke i postawie w ogrodzie tacy mali byli xd
@urojony_uzurpator: @TotalDisaster:

Nazwa Holandia (w języku niderlandzkim: Holland) wywodzi się z wczesnego średniowiecza; pierwszy raz w źródłach pojawiła się w IX w.[7] Jest pochodzenia germańskiego, prawdopodobnie pochodzi od dwóch słów języka staroniderlandzkiego holt („lesisty”) i lant („kraj”), opisujących początkowo ziemie wokół Haarlemu[8]. W XI wieku pojawia się w najstarszych kronikach holenderskich Annales Egmundenses[9], gdzie określa księstwo Holandii.

Nazwą krótką zalecaną przez Komisję Standaryzacji Nazw Geograficznych poza Granicami Rzeczypospolitej Polskiej jest
haha jak wyskalowane 170 to już mini majk, a180 to jakiś goliat XD


@zwyklyczlek: bo generalnie tak jest, ale w długotrwałym procesie ewolucyjnym mózg wykształcił mechanizm pozwalający widzieć tych poniżej 1.8m jako wyższych niż w rzeczywistości są, abyśmy byli w stanie ich ominąć i nie musieli zdrapywać ich za każdym razem z butów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drylu09 byłem w Holandii, normalni ludzie. Byłem w Indonezji, jacyś zmutowani od chowu wsobnego, powykręcani i do tego niby muzułmanie a połowa ciepłych bo kobiety widzą tylko na uroczystościach rodzinnych jak przedstawia im kuzynkę. Do tego glupsi od naszych meneli, taka dawka rasizmu na dzisiaj ode mnie xd
A mnie to #!$%@?, ze Holendrzy wymyślili sobie, ze będą promować teraz nazwę Niderlandy zamiast Holandia i po tym każdy w Polsce: hurr, to są Niderlandy a nie Holandia durr. Ciekawe czy mówią Niderlandczycy zamiast Holendrzy XD


@urojony_uzurpator: lol Niderlandy to oficjalna tego kraju od XIXw.