Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jan-palony: no nie gadaj! :D i jak, trzyma się kolor dalej? Deszcz nie wypłukuje tego? Jak to prales, tak jak jest w opisie? Same buty wkładałem do pralki? :D
@arowsky: ten barwnik to jest moje życiowe odkrycie, bo jest mega trwały i farbuję nim większość swoich ciuchów jak wyblakną i trzyma się na prawdę bardzo długo. Kolor trzyma się serio długo. Normalnie wrzuciłem to do pralki zgodnie z instrukcją i tyle. W instrukcji jest napisane, żeby po farbowaniu wyprać farbowaną rzecz jeszcze raz, ale w przypadku butów olałem drugie pranie, bo się bałem, że się rozkleją czy coś po jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzięki wielkie, spróbuję na pewno. Rozumiem ze farba do wkładki od środka i na zewnątrz podeszwy też się przyczepiła?
@arowsky: nie pamiętam już czy się przyczepiła, ale pamiętam, że wyglądały jak nowe po tym zabiegu, więc musiało być wszystko ok. na spokojnie możesz sobie do tych butów pewnie dorzucić dwa tshirty, powinno złapać wszystko jak należy. Ten barwnik jest na tyle spoko, że jak np. farbowałem czarną bluzę nike, to złapało wszystko, prócz znaczka/logo nike, które jest zrobione z jakiś syntetycznych nici, na które ten barwnik nie działa.

w pralce