Wpis z mikrobloga

Cześć, bardzo prosiłbym o przeczytanie tego wpisu, gdyż sytuacja jest dla mnie bardzo ciężka i ciąży mi każdego dnia coraz bardziej.
Będę bardzo płynnie przechodził przez etapy i podawał informacje bez owijania w bawełnę tak byście mogli to łatwo przeczytać.

Więc cofnijmy się do roku około 2020-21 wtedy koło siebie zacząłem widzieć pewnego człowieka, wychodząc do pracy, sklepu gdziekolwiek, który dziwnym trafem widniał w moich oczach, jak już wspomniałem często nawet bardzo często.
Mieszkam w bardzo małej miejscowości nic dziwnego, by w tym nie było, gdyby nie fakt, że ten człowiek za mną chodzi najzwyczajniej za mną chodzi i podgląda co dostrzegłem już wielokrotnie.

Dlaczego tak uważam?
Czy nie wydaje Ci się?
Może masz za wiele czasu?

Niestety sam chciałbym, by to była jakaś chora bajka, jednakże dzieje się to naprawdę mam dużo wolnego czasu pracuje dorywczo za granicą, po czym wracam i przeznaczam czas na granie nie pytajcie staram się dojść do profesjonalnej gry i czerpania z tego dochodu, jednakże nie jest to tematem przewodnim.
Przez co mogłem wielokrotnie, będąc w domu dostrzec, jak siedzi po kilka godzin przed naszym blokiem jak chodzi za mną i raz zobaczyłem jak perfidnie gapił się komuś w okna na parterze.

Dzisiaj odważyłem się pierwszy raz podejść i zapytać o co chodzi powiedziałem prosto i wyraźnie „proszę Pana wiem o tym, że za mną chodzisz, dlaczego tak robisz? To nie jest fajne” to były moje słowa.
Liczyłem na coś cokolwiek ciężko ocenić, na co, a usłyszałem tylko coś takiego „Ja Cię śledzę? Brudasie pier* gnoju zaje* mam zadzwonić na policje?” odpowiedziałem oczywiście, że tak, ale chyba coś było mu za ciężko to zrobić. To usłyszałem od człowieka, który chyba powinien być w wariatkowie, zważając na jego mowę co jakiś czas niewyraźnie niekiedy bardzo szybko, choć z pozoru normalny gość przynajmniej tak mówili dziadkowie, mama wiek około 60 lat strasznie zajechany nie pracuje raczej przynajmniej za dużo czasu ma, by siedzieć po kilka godzin wstawać o 6 rano i iść ze mną do Biedronki prawie codziennie :).

Wiecie, co jest najlepsze? Ktoś za mną chodzi nie wiem, czego chce, jakie może mieć zamiary i tak szczerze to nie umiem wam powiedzieć co mam zamiar zrobić, bo w tym kraju takie rzeczy bez pomocy detektywa trudno rozwiązać, a ja mam 21 lat nie mam wielkiego bagażu pieniędzy jestem normalnym chłopakiem i martwi mnie ta cała sytuacja.
Żałuje, że nie nagrałem tego na dyktafon tego, jak do mnie mówi, gdzie ja spokojnym tonem mówiłem i chciałem pokazać tym, że chciałbym to rozwiązać on mówił, jakby mnie co najmniej nienawidził słowa powyższe, to tylko kilka epitetów, które rzucił w moją stronę.

Pilnujcie siebie wzajemnie i dbajcie, bo nigdy nie wiecie, czy wasz sąsiad, czy ktoś kilka bloków, czy domów to nie jest jakiś totalny wariat, który może was poćwiartować lub zamęczyć psychicznie.
Sytuacje będę aktualizować, jeśli zajdzie taka potrzeba i jeśli jeszcze raz zobaczę go obok siebie zwyczajnie będę nagrywać, to wszystko i robić każdego dnia zdjęcia i zwyczajne głosowe widomości inaczej tego rozwiązać chyba nie będzie się dało.

Dziękuje trzymajcie się i pierwszy raz proszę o coś, co dla mnie było kiedyś kuriozalne, czyli o wysłuchanie mnie, bo jak zacznę z tym walczyć będzie to bardzo ciężkie pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia. (,)
#przegryw #depresja #wykopefekt #polska #pomocy #policja #logikaniebieskichpaskow #prawnik
  • 92
@JohnnMilton: Pytałem wielokrotnie rodzinę każdy olewa sprawę mówi bym dał sobie spokój on siedzi tak bo z pieskiem bo coś tam i fajnie uwierzyłem tylko jak piesek mu padł, bo już z nim nie wychodzi był pochorowany - tak obstawiam to nadal to się dzieje i jest jeszcze gorzej niż było.
@Glikol_Propylenowy: Nie przejmuj się każdy popełnia błędy i człowieka próbuje zapić na śmierć nie pomagając mu i zobacz kolejny raz pojawie się ten przykład braku pomocy tylko odgórne potraktowanie dziwne prawda? Sam pisałem wiele głupich rzeczy na tym portalu z obrazkami robiąc sobie żarty, ale jest pewna granica której bym w życiu nie przekroczył, bo jestem człowiekiem i potrafię zrozumieć każdego człowieka.
Ale po co miał mu robić zdjęcie żeby ziomek z wykopu mu uwierzył? A jak zrobi zdjęcie lotto typowi i powie, że to on to uwierzysz


@Vanderwill : Po to żeby mieć dowód dla policji w razie gdyby ten domniemany chłop coś odwalił, a nie po to żeby go wrzucać na wykop. No i żeby wiedzieć czy nie ma schizofrenii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@urzedniczatv: XD ale to nie żart. Serio dałem mu te 50 zł właśnie z myślą, że brudas się zapije na śmierć, bo ciężko mi kogoś takiego nazwać człowiekiem, skoro siedzi pod sklepem na własne życzenie, zamiast poszukać pomocy. Bez powodu tam się nie znalazł ¯\_(ツ)_/¯
@PfefferWerfer: Po zdjęciu policja i tak nic nie zrobi XD. Tak naprawdę policji musi się zachcieć obserwować typa przez kilka dni i ocenić sytuację, to się tak łatwo gada. Mała miejscowość, mam 21 lat, pójdę typa zgłosić na psy, jeszcze tak jak pisze, rodzina zlewa temat bo jakiś tam sobie nie szkodliwy dziwak.
@PfefferWerfer: Ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem lub jesteś jeszcze głupszy niż ten twój kolega powyżej. "Pytałem wielokrotnie rodzinę każdy olewa sprawę mówi bym dał sobie spokój on siedzi tak bo z pieskiem bo coś tam i fajnie uwierzyłem tylko jak piesek mu padł, bo już z nim nie wychodzi był pochorowany - tak obstawiam to nadal to się dzieje i jest jeszcze gorzej niż było."
Tak naprawdę policji musi się zachcieć obserwować typa przez kilka dni i ocenić sytuację, to się tak łatwo gada


@Vanderwill: za dużo kryminalnych albo W11 się naogladales xD już widzę jak aspirant Piotr W po szkółce policyjnej będzie szpiegował jakiegoś gościa zamiast #!$%@?ć mandaty i ścigać ludzi za przejście na czerwonym świetle xD
@Vanderwill: Aż chyba zrobię sobie przypominajke i za 2 lata sprawdzimy jak kolega sobie radzi z życiowymi przeciwnościami. Pewnie narobi bigosu z pobiciem losowej osoby, która jego zdaniem go śledzi i sąd klepnie wariatkowo jak @Glikol_Propylenowy pisze. @urzedniczatv: skąd w ogóle pewność że to ten sam gość, a nie za każdym razem jakiś pieszy któremu twoja paranoja przypisuje że to ten sam człowiek cię śledzi?
za dużo kryminalnych albo W11 się naogladales xD już widzę jak aspirant Piotr W po szkółce policyjnej będzie szpiegował jakiegoś gościa zamiast #!$%@?ć mandaty i ścigać ludzi za przejście na czerwonym świetle xD


@Glikol_Propylenowy: No i tą odpowiedzią jeszcze bardziej się pogrążasz, właśnie dlatego można nie czuć się bezpiecznie, bo idąc na psy zostaniesz zlany i zostajesz z tym nadal sam.
@urzedniczatv: To rób mu zdjęcia i zgłaszaj na policję nękanie z katalogiem zdjęć jak stoi pod twoim domem o 5.40 przez 2 tygodnie plus dyktafon i kolejna konfrontacja. Ale zaraz nam znajdziesz kolejny powód żeby tego nie zrobić - to tak naprawdę mechanizm obronny schizofrenika żeby nie musieć się konfrontować z wytworami własnej wyobraźni.