Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Nie wiem jak zacząć więc przejdę od razu do sedna. Dzisiaj dowiedziałem się, że moją przyjaciółkę bił jej facet. Nikt z otoczenia o niczym nie wiedział, świetnie to maskował. No ale wyjątkowo go coś poniosło i dosłownie zmasakrował jej twarz. Wysłała mi zdjęcie po obmyciu wszystkiego i wygląda to strasznie. Ma zamiar iść jutro na policje (chociaż wzbierają w niej wątpliwości). No ale to policja, wiadomo jak z tym u nas jest.

Gentelman ten spełnia się w pięknym zawodzie jakim jest fotografia. Mam wielką ochotę napisania mu kilku opinii i generalnie narobienia smrodu. Czy myślicie ze to dobry krok? Czy może powinienem zrobić coś innego?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bb4ec5bab6bef5c0905496
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro już się odważyła o tym powiedzieć, to znaczy, że zaczyna pękąć. Teraz trzeba ją w dobrą stronę poprowadzić. Przede wszystkim policja, powinna też powiedzieć o tym swojej rodzinie i jak największej liczbie osób. Im więcej osób będzie o tym wiedzieć, tym bardziej wstyd jej będzie wrócić do niego. Tak jak Mirki mówią, więcej bym nie robiła, bo może jej jeszcze się odwrócić i będzie Ciebie obwiniać. Taka jest niestety
No ale to policja, wiadomo jak z tym u nas jest.


@AnonimoweMirkoWyznania: Aktualnie? Chyba #!$%@?ą kolesia z mieszkania i nie może tam wracać.

Ogólnie kolesiowi nic nie rób, bo w najgorszym wypadku się #!$%@? na niezłą minę. Tak jak ludzie napisali wyżej. Namawiaj ją na pójście na policję i wyjawienie ludziom co on robi i wspieraj ją.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania:
-powiedz jej, ze to jest jej problem
-jak zbagatelizuje wszytko to musisz stwierdzić. Jak dostałaś raz to dostaniesz kolejny raz.
- ona może mu zrobić czarny Pr. Ty możesz dostać pozew
- ma pewnie rodzine, która die tym zajmie
@AnonimoweMirkoWyznania: chcesz jej pomoc, to idz z nia na obdukcje i na policje. I cisnij ja zeby sie za to wziela.

Tu masz sedno sprawy:

Ma zamiar iść jutro na policje(chociaż wzbierają w niej wątpliwości)


Stawiam dolary przeciwko orzechom, ze dzisiaj juz nie bedzie taka chetna isc gdziekolwiek, a pojawia sie za to tlumaczenia chlopa, ze w sumie to on nie jest taki zly, ze go ponioslo, ze nie ma
Jak to jest z ta naszą policją, bo może nie wiem? Sugerujesz, że olewają? Jako, że mam trochę doświadczenia w temacie to powiem Ci jak to jest z takimi sprawami z drugiejbstrony. Kobiety wzywają policje po pobiciu (albo i nie, czasem to sąsiedzi), policja zabiera gościa z domu, czasem pdoz czasem wytrzeźwiałka, zależy od sytuacji plus niebieska karta. I tu się kończą wstępne możliwości policji. Wszystko ponad to byłoby przekroczeniem uprawnien. Potem
Gentelman ten spełnia się w pięknym zawodzie jakim jest fotografia. Mam wielką ochotę napisania mu kilku opinii i generalnie narobienia smrodu. Czy myślicie ze to dobry krok? Czy może powinienem zrobić coś innego?


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli ona wytoczy mu proces i sąd go skaże, to tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) W innym przypadku przypadku stąpasz po cienkim lodzie z różnych powodów.