Wpis z mikrobloga

Bazując na tym filmie oraz robiąc wstępna próbę postanowiłem zrobić mały eksperyment. Mianowicie chce zobaczyć czy bez żadnej analizy bazując na losowości uda się mieć skuteczność zbliżoną do płatnych typerów czyli około 80%.Dodatkowo chciałbym sprawdzić czy przy takiej skuteczności da się zapewnić wyjście na zero/zysk w skali dnia/tygodnia/miesiąca. Celem też, jest pokazanie innym, że nie warto wykupować takich usług ponieważ praktycznie jest to scam.
Jaki jest plan?
Codziennie wybierać będę 10 losowych wydarzeń z kursem od 1,25 do 1,45.
Dlaczego takie kursy?
Czysto teoretycznie im mniejszy kurs tym większa szansa na wygrana, przy 80% skuteczności (8/10 trafień) kurs 1,25 daje nam wyjście na zero.
W filmie twórca podkreśla, że kursy są niskie a oferujący podkreśla, że w celu zysku musimy łączyć typy. W moim eksperymencie chodzi o to żeby kuponów nie trzeba było łączyć a i tak przynajmniej wyjść na zero. Łączone kupony są w pewnym sensie dodatkiem
Niski zysk nawet przy najwyższym kursie?
Tak przy 80% skuteczności po kursie 1,45 zysk będzie wynosił 16% a przy 1.3 spada do 4%. Fakt zysk jest mały szczególnie jeśli mówimy o wkładzie małej kwoty. Jednak przy 100 złotych na typ mówimy tutaj o 40-160 złotych dziennie co w skali miesiąca daje 1200-4800 złotych.
Oczekiwany rezultat
Osobiście nie widzę, szans żeby zakończyło się to pozytywnie. W obecnych czasach raczej nie ma szans na takie luki i bukmacherzy są zabezpieczeni bo w końcu musza zarabiać. Przy takich kursach raczej nie uda się osiągnąć oczekiwanej skuteczności. O ile na pewno trafia się dni może nawet tygodnie gdzie wyjdziemy na plus tak w skali miesiąca czy roku bilans będzie na minusie.
Kilka informacji z mojej strony
-Jeśli temat się przyjmie to co miesiąc możemy testować różne opcje np w piłce nożnej wybierać tylko opcje gdzie w przypadku remisu dostajemy zwrot czy kursy zostaną na poziomie 1.25-1.45 ale będzie minimalna analiza jak ilość bramek na mecz czy ostatnie spotkania i wyjdziemy poza schemat kto wygra
-Typy na następny dzień, rezultaty, procentowy zysk/strata oraz tygodniowe i miesięczne podsumowanie będzie publikowane na #eksperymentbukmacherski żeby każdy zainteresowany mógł to łatwo znaleźć.
#famemma #bukmacherka
GoodGuyChucky93 - Bazując na tym filmie oraz robiąc wstępna próbę postanowiłem zrobić...
  • 10
@GoodGuyChucky93: nie wygrasz takim sposobem i tak, na forum bukmacherskim było tysiące takich postów, systemów itp, w buomacherce wygrywają tylko najlepsi gracze i to tylko przy kursie około 2 grając single, grając takim kursem nigdy nie będziesz miał 80% skuteczności xd nawet połowy tego nie będziesz miał. możesz mnie wołać za jakiś czas ale wiem że jak zaczniesz to za chwilę przegrasz i stwierdzisz że nie ma to sensu xd
@GoodGuyChucky93: Bukmacherzy na takich kursach robia najwieksze zyski. Jedynie gdzie masz duze szanse na zyski jest gielda gdzie bukmamcher nie ryzykuje wlasnej kasy a bierze prowizje najczesciej 2% od zysku. Ludzie czasem znajda jakis dobry mecz ale bukmacher sie broni limitami wtedy
@GoodGuyChucky93: znam temat od środka, bukmachera nie da się ograć grając tak jak mówisz, tutaj chodzi o matematykę, oni maja tak skonstruowane kursy, ze nie da się wygrać, zarabia 1-2% graczy natomiast ich konta są limitowane i dla zwykłych ludzi tak sie to dokładnie kończy
@Lozkowsalonie: @Ktoss: @share: @matys2525: @Lozkowsalonie: @SureBetyPL: Tak jak pisałem nie liczę na wygrana a każdy typ stawiam za 0,10 jest to po prostu eksperyment i jeśli temat chwyci to mogę robić inne testy i może nawet wykupie dostęp żeby sprawdzić na czym bazuje skuteczność, porównać z wygrywaniem w lotto czy nawet z typów które dostanę użytkownicy wybiorą w ankiecie ile trafi na kupon a następnie które