Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć jak działa umysł kobiety? Co sprawia, że zachowuje się tak a nie inaczej?
Mówię o bardzo konkretnej kwestii: odwoływaniu randki/spotkania kilka minut przed tym kiedy ma się odbyć.
Za każdym razem jest to samo: dogadane miejsce, godzina, wszystkie inne szczegóły kiedy nagle chwilę przed spotkaniem wiadomość typu "Sorrki, źle się czuję" albo "Jednak nie dam rady dzisiaj się spotkać", "Mam niedługo kolokwium, jednak dam rady" - to już w ogóle hit - "słuchaj, babcia ma urodziny, możemy przełożyć nasze spotkanie"? Dobitnie zaznaczam, że są moje autentyczne doświadczenia, a nie żadna próba oczernienia kobiet ani coś w tym stylu.
Bo dla mnie to jest troszeczkę niepoważne i lekceważące umawiać się z kimś, potwierdzać to wszystko w dniu samego spotkania a na sam koniec robić wystawkę.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #randki #zwiazki #randki #tinder #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bb1e89bab6bef5c0904d82
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoja atrakcyjność jest na takim poziomie, że jak przychodzi co do czego to kobieta stwierdza, że więcej ma do stracenia niż do zyskania i woli odpuścić.
Owszem, można dywagować, że na przykład zbyt szybko proponujesz spotkanie albo, że kobiety nie są nauczone honoru i dotrzymywania słowa. Moim zdaniem jednak wszystko sprowadza się do tego na ile ocenia Ciebie kobieta. Jakby uważała, że jesteś tak zajebisty, że więcej nie spotka Twojego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To co opisujesz to klasyka u kobiet, po prostu nie jest tobą zainteresowana ale nie ma odwagi powiedzieć ci o tym wprost więc wymyśla wymówki dlaczego nie może się spotkać.

Thank me later ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pamareum: mireczku, zabawa może jest przednia, ale chodzi o fakt ewentualnej rozbudowy jeżeli chciałbyś brać np skrzynkę bięgów thrustmaster th8a, jak planujesz grać w same arcadówki albo gry nie wymagające skrzyni albo jej nie obsługujące to spoko

do t300 jak coś można kupić open wheel addon jeżeli planujesz cisnąć w f1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lktr1 - @pamareum: mireczku, zabawa może jest przednia, ale chodzi o fakt ewentualnej...

źródło: comment_16732502143gDUov1HCUx8eTxVWvjbkH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz