Wpis z mikrobloga

@lesshope: masz gozdziki w domu? weź kilka rozgryź i językiem na zęba przyłóż, natychmiastowa poprawa. Sam właśnie to przechodzę i goździki najlepsze. Oby do jutra i do dentysty, jeszcze tylko dzisiejsza noc
@lesshope jeśli jest bez recepty dostępny to polecam nimesil, na bóle kostne i zębowe super mi pomagał.

Ew solpadeina albo jakiś mocny ketonal. Ale no one na niezbyt długie zastosowanie imo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lesshope: #!$%@?, po wyrywaniu 8 dexak pomógł, a jak boli przy leżeniu to znaczy że zab nadaje się do wyrwania lub kanałowego. Miałem tak samo, cała noc nie przespana tabsy nie pomagały, jedynie trochę płukanie zimna woda. Jak dentysta zaklei zab lekarstwem to przejdzie
@lesshope: na ASAPie do dentysty. ból nasilający się przy leżeniu sugeruje zapalenie miazgi. samo nie przejdzie, ząb wymaga leczenia biologicznego miazgi albo leczenia kanałowego
@lesshope: Jaki lek to nie wiem, pewnie jakiś silniejszy NLPZ, z tej grupy leków Ketonal w słabej dawce jest bez recepty dostępny, ale może być za słaby w takiej sytuacji, choć możesz spróbować. Tak czy inaczej wizyta u stomatologa jest wskazana jak najszybciej, bo skoro pojawia się ból, to ukruszenie jest spore i głębokie, będzie gorzej z każdym dniem, bo pojawi się stan zapalny i opuchlizna.
@lesshope: Zgorzel czyli kanałowe albo rwanko, zasadniczo ketonal 100 powinien pomóc, ewentualnie antidol, a jak nie to można te dwa leki spokojnie mixować, tak czy siak leć szybko do dentysty bo to będzie się tylko nasilało