Wpis z mikrobloga

Drodzy coomple z tagu #przegryw #tinder ja wam się wcale nie dziwię że wy tacy sfrustrowani czasami. Przedwczoraj założyłam profil i ok, są matche ale te chłopy tam to są jakieś nienormalne. Nie szukam nic poważnego a jak powiedziałam że mam kink na dominację to jeden mi napisał że by mnie wyrooochal noga od stołu XD to samo #datezone mam wrażenie że rozmawiam z gadającymi fiutami bo oczywiście te małpy uważają że genialnym jest jebnac sobie fiuta na profilowe XD
Ech trzymajta się tam
#damskiprzegryw
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakim znowu bad boyem. Po prostu stoję na straży normalności


@damianooo8: Raczej swojego peniska i jego ambicji.

Kiedyś miałem 2 sytuacje. W jednej różową musiałem zbesztać (bo na to
  • Odpowiedz
@M_xxx: No szczerze mówiąc łechta to moje ego że trzymam ramę. Jednak bardziej mi zależy na ustawieniu ramy wykopkom mizoginom, którzy wszędzie widza spisek różowych.

Owszem, myślę że autorka szuka faceta z wyższej półki, jak to prawie każda różowa, różowe wysoką selekcją mają w genach, jednak myślę też że zwykły mirek który ma coś w głowie i nie jest toksycznym spierdoxem tez by ją zauroczył.
  • Odpowiedz
jednak myślę też że zwykły mirek który ma coś w głowie i nie jest toksycznym spierdoxem tez by ją zauroczył.


@damianooo8: Przecież widzę że masz nadzieję na ruchanko.
  • Odpowiedz
Potrafisz uargumentować te bzdury, czy twoje bajki kończą się na wygłaszaniu samych tez?


@Pralko-suszarka: Wystarczy spojrzeć na pary na FB, czy na ulicy. Chady chodzą z chadkami, a też ładne zwykłe dziewczyny chodzą z mireczkami o 1-2 poziomy niżej od nich.

Przecież widzę że masz nadzieję na ruchanko.


@M_xxx: Z tym że ja nie jestem dominujący. Ani uległy też nie. Jestem raczej jak kot chodzący własnymi ścieżkami. Kobiety
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Po co z nim dyskutować. Trzeba poczekać na
@AssireVarAnahid i popatrzeć jak daje mu kosza. Czasem takie rzeczy się rozgrywają jeszcze tutaj a nie na priv.

Ostatnio jeden taki spermiarz jak mu dała kosza jedna laska będąca samozwańczym "damskim przegrywem" to potem usunął wszystkie swoje wpisy jak spermił. Widać było mu wstyd, a ja miałem bekę, bo mu to wywróżyłem z fusów.

Tylko że on znacznie bardziej spermił
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Nie wyjeżdżaj mi tu z aplikacjami randkowymi. Każdy myślący człowiek wie jak funkcjonują te aplikacje (służą głównie do zbierania przez różowe atencji, i ewentualnego szukania seksu z przystojniakiem). Ja mówię o życiu.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: To szukaj na wykopie. Przecież kilka par, a nawet małżeństw tutaj powstało.
Była też różowa, która po wysłaniu swojego zdjęcia była wielokrotnie olewana przez mirków. Także to nie działa tylko w jedną stronę.
  • Odpowiedz
Przecież kilka par, a nawet małżeństw tutaj powstało.


@damianooo8: No tak, i te kilka par na pewno jest dobrym wskaźnikiem szukania różowej xD Zwłaszcza, że ja nie szukam związku.

Była też różowa, która po wysłaniu swojego zdjęcia była wielokrotnie olewana przez mirków. Także to nie działa tylko w jedną stronę.


@damianooo8: No to w takim razie musiała być straszna.......
  • Odpowiedz
jednak myślę też że zwykły mirek który ma coś w głowie i nie jest toksycznym spierdoxem tez by ją zauroczył.


Rozumiem że takie jak ta różowa poznają że mam coś nie tak w głowie po moim wyglądzie na datezone i dlatego żadna ze mną ZACZĄĆ rozmawiać.

Była też różowa, która po wysłaniu swojego zdjęcia była wielokrotnie olewana przez mirków. Także to nie działa tylko w jedną stronę.


Jednocześnie
  • Odpowiedz
Jak już pisałem, te "oh, ja wcale nie mam na tinderze/datezone wysokich wymagań" (które to tak często czytamy) weryfikuje wejście na te portale i jedyne z czym się taki facet spotyka to wyłącznie ocean totalnego odrzucenia.
Laski nie wiedzą że są hipergamiczne, gdyż tych średni i mało atrakcyjnych nie traktują w ogóle jako ludzi, tylko jako gówno @AssireVarAnahid udowadnia tutaj:

nie uważam że to że mam duży wybór wśród gówna to
  • Odpowiedz
@damianooo8: Dobrze napisałeś, że ktoś kto ma zerowa inteligencję emocjonalną ma bardzo słabe szansę u różowych. Ja bym jeszcze dodała że to się tyczy też chadów-przyklad z wczoraj, gadałam z jakimś Szwedem który owszem był przystojny, ale zupełnie nie dało się z nim porozmawiać o niczym innym niż o nim samym i swoich podbojach XD no i dostał bloka.
  • Odpowiedz
Dobrze napisałeś, że ktoś kto ma zerowa inteligencję emocjonalną ma bardzo słabe szansę u różowych.


@AssireVarAnahid: Ehe, a WSZYSTKIE laski na datezone poznają moją inteligencję emocjonalną po moim zdjęciu i już wiedzą że nie warto ze mną rozmawiać.
  • Odpowiedz
gadałam z jakimś Szwedem który owszem był przystojny (...) no i dostał bloka.


@AssireVarAnahid: "Oh, od paru dni mam datezona, i te czady to głupie są i muszę ich blokować.
Doskonale rozumiem przegrywów!"

To jak Dominika Kulczyk która zrozumiała biedę bo raz nie leciała pierwszą klasą.
  • Odpowiedz