Wpis z mikrobloga

Drodzy coomple z tagu #przegryw #tinder ja wam się wcale nie dziwię że wy tacy sfrustrowani czasami. Przedwczoraj założyłam profil i ok, są matche ale te chłopy tam to są jakieś nienormalne. Nie szukam nic poważnego a jak powiedziałam że mam kink na dominację to jeden mi napisał że by mnie wyrooochal noga od stołu XD to samo #datezone mam wrażenie że rozmawiam z gadającymi fiutami bo oczywiście te małpy uważają że genialnym jest jebnac sobie fiuta na profilowe XD
Ech trzymajta się tam
#damskiprzegryw
  • 128
  • Odpowiedz
@AssireVarAnahid: Mało jest normalnych facetów, mało jest przystojniaków, więc jak myślisz, ile jest przystojniaków z normalnym charakterem? Najmniej, a w takich właśnie celujecie, czyli szukacie ideału xD

Jak facet jest normalny i chce z wami pogadać, to macie w dupie go, bo nie jest chadem
  • Odpowiedz
A skąd ty wiesz kogo ja mam w dupie a kogo nie XD


@AssireVarAnahid: Jesteś różową, więc można z dużym prawdopodobieństwem wywnioskować kogo masz a kogo nie xD

nie celuje w chadow którzy wyżej srają niż dupę maja


@AssireVarAnahid: tylko celujesz w chadów, którzy mają dupę na miejscu? ( ͡º ͜ʖ͡º) Chad to wciąż chad xD

Wypad z tagu i nie rób gnoju
  • Odpowiedz
@damianooo8: Szukam właśnie 30+, ale zazwyczaj większość żonata, dzieciata i zaniedbana.
Ja nie szukam nie wiadomo kogo, jak tu kolega wyżej mi zarzuca, tylko kogoś kto wie z czym się to je a jego inteligencja nie jest na poziomie ślimaka. I naprawdę idzie ciężko. Albo trafia się jakiś sadysta agresor, który myli seks z życiem codziennym i zaczyna mnie wyzywać , albo właśnie jakieś głupki ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@AssireVarAnahid: Jeśli siebie porównałaś do nas tagując "damskiprzegryw" to znaczy że nas kompletnie nie rozumiesz.
My nie mamy z kim rozmawiać na datezone. Chyba że raz na rok zdarzy się jakaś co będzie odpisywać "aha, no, yy" po czym przestanie wcale odpisywać i znowu rok przerwy "rozmowy" z jakąkolwiek kobietą (zakładając że poprzednia w ogóle była kobietą)
  • Odpowiedz
Ja nie szukam nie wiadomo kogo


@AssireVarAnahid: XD

spytaj się dowolnej kobiety czy posiada wysokie wymagania, to ci odpowie, że nie. A teraz sprawdź statystyki aplikacji randkowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) I pozostaje pytanie, GDZIE są te wszystkie laski, które AKURAT nie są wymagające na portalach, oraz gdzie jest ta większość, która uzna się za wymagające a które tam siedzą? ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@AssireVarAnahid: Zrobiłaś sobie wyzwanie na równi ze znalezieniem samca alfa. Nie będzie łatwo. Myślę, że lepiej ci wyjdzie jak znajdziesz sobie normalnego faceta który ma w sobie jakieś dominujące cechy. Być może w łóżku się otworzy dzięki tobie, i będziesz happy.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Dokładnie.
Każda pisze tak:

nie celuje w chadow


I potem facet nie-chad wchodzi na portal żeby znaleźć taką laskę co nie celuje w chadów, szuka ze trzy lata i nie znajduje ani jednej. Wchodzi na wykop i znowu dzień w dzień mu jakaś laska pisze że ona to "nie celuje w chadów"
  • Odpowiedz
I potem facet nie-chad wchodzi na portal żeby znaleźć tę laskę co nie celuje w chadów, szuka ze trzy lata i nie znajduje. Wchodzi na wykop i znowu dzień w dzień mu jakaś laska pisze że ona to "nie celuje w chadów"


@M_xxx: dziwny paradoks różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak masz z nią kontakt na PW, to napisz jej, że jak znajdzie już chłopa na DZ,
  • Odpowiedz