Wpis z mikrobloga

Chciałbym przeprosić wszystkich szanownych użytkowników za plagę szkodników zaśmiecających tagi w ostatnich dniach.

Jestem za to poniekąd moja wina, ponieważ za bardzo naśmiewałem się z redpilli na YT i innych miejscach. Przegrywali we wszelkich potyczkach, we wszelkich dziedzinach, zatem od dawna wzbierała w nich frustracja i gniew, nabrzmiałe czerwone kompleksy intelektualnej niższości wobec BP. Wiedziałem o planowanym "ataku", ponieważ siedzę na ich redpillowych grupkach i discordach i myśleli o tym już od wielu tygodni. Chciałem jednak zobaczyć ten cringe-fest na własne oczy, dlatego nic nie mówiłem.

Rezultat przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Łebsony z Endriu Tejtem na awatarze ( pokroju @Zhou ) produkujące masowo tragicznej jakości memy xD Oldschoolowi wyparciowcy i multikonta eldżeja pracują pełną parą. Odklejeńcy nic nie wiedzący o zaplanowanej akcji ochoczo się dołączyli, tworząc sztuczny tłum. Moim zdaniem suma ich wszystkich baitów ma poziom 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W załączniku jeden z dziesiątek obrazków, jaki przygotowywali na "bleków" (ten akurat z open discorda jednego z redpillowych dziadów).

A tutaj mp3, w którym wokal stanowią zmixowane urywki ich tyrad przeciwko BP xDD

https://youtu.be/N2T07lOlsn0

#blackpill #redpill
Pobierz Feniks_Alfa - Chciałbym przeprosić wszystkich szanownych użytkowników za plagę szkodn...
źródło: comment_167319713548CXtW0LKV9GbGUtoALC3s.jpg
  • 9
@Feniks_Alfa: Tym ludziom należy współczuć, po tym jak odrzucili bluepill i odnaleźli redpill myśląc że znają już prawdę, w istocie dalej są w tyle niezauważając że świat cały czas się zmienia. Ale jak nie dostaną w wieku 35lat tej swojej 22 letniej studentki ze snów to w końcu może dostrzegą blackpill ale wtedy może okazać się już, że znowu będa w tyle bo jak już mówiłem świat ewoluuje cały czas i
@Feniks_Alfa: ale cringe ja #!$%@? xDD

Największym zaoraniem tych redpillaków jest to, że tak gadają o tym rozwoju i rozwoju a bawią się w jakieś wojenki na wykopie xD Na pewno zapracowany, dorosły redpillowiec w peaku swoim SMV (35 lat, zakola, brzuch, łysina) kiedy ma na wyciągniecie ręki modelki studentki 8/10 20-25 lat traci swój cenny czas (piatek, sobota wieczór) na wojenki z blackpillowcami
Chciałem jednak zobaczyć ten cringe-fest na własne oczy, dlatego nic nie mówiłem.


@Feniks_Alfa: i słusznie, jak widać niepotrzebna im była pomoc w samozaoraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem suma ich wszystkich baitów ma poziom 2/10


@Feniks_Alfa: mimo wszystko wysoko ich cenisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)