Wpis z mikrobloga

Obejrzałem pierwszy odcinek i mam jakiś niesmak. Bardzo infantylna jest ta główna bohaterka. Czy tak jest przez cały serial, że on będzie super i najmądrzejsza, a reszta to naiwni głupcy? Temat powodzi spoko bo ją pamiętam i we Wrocławiu mieszkałem długo ale to za mało, żeby słaby serial oglądać ¯\_(ツ)_/¯
#wielkawoda #netflix #seriale
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bocznica: Mam wrażenie, że Twoja opinia jest dość niepopularna. Serial jest moim zdaniem wybitny na skalę krajową pod dokładnie każdym względem. Pokazali jak się nagrywa dialogi, potrafili zawrzeć smaczki z epoki, poprowadzili historię solidnie.
wybitny na skalę krajową pod dokładnie każdym względem


@yggdrasill: są ludzie którzy nie mają wiele wymagań, kiepski gust, dla nich i ojciec mateusz będzie zajebisty. Cieszę się że ci się tak podoba.
@boeing_boeing: Infantylną czy irytującą bohaterkę należałoby dopisać do listy minusów tego serialu (z czasem chyba jest ciut lepiej), ale całościowo produkcja całkiem przyzwoita, serial jak dla mnie tak trochę naciągane 7/10. No i od strony technicznej pokazanie takiej powodzi w serialu, tym bardziej w Polsce był sporym wyzwaniem, więc doceniam.