Wpis z mikrobloga

@ChwilowaPomaranczka: ja mam otwieraną praskę i jest spoko. Łatwo się czyści, wszystko spasowane i nic bokami nie wycieka. polecam

To wyżej też pewnie spoko, ale znów trzeba to na czymś wyciskać - czyli ta rzecz może być tylko do tego bo inaczej będzie przenosić zapachy i śmierdzieć
@ChwilowaPomaranczka: mam, używam i spełnia swoje zadanie. Trochę siły trzeba przyłożyć jak masz spore ząbki.

IMO kolejny zbędny gadżet, który robi coś, co można zrobić nożem.


@Xizor: w kilka sekund nie rozgnieciesz czosnku nożem tak jak tym.
w kilka sekund nie rozgnieciesz czosnku nożem tak jak tym.

@moods: rozgniotę w kilkanaście. Co mi z tego, że zaoszczędzę 10 sekund na rozgniataniu czosnku, jak mycie tego ustrojstwa będzie utrapieniem?
rozgniotę w kilkanaście. Co mi z tego, że zaoszczędzę 10 sekund na rozgniataniu czosnku, jak mycie tego ustrojstwa będzie utrapieniem?


@Xizor: nie rozgnieciesz czosnku nożem na taką postać jak wychodzi z tego. Mycie tego nie jest żadnym utrapieniem. Kupiłem coś takiego za jakieś grosze bo mi się praska rozwaliła i spełnia swoje zadanie.
@Xizor: Brawo. Udowodniłeś, że szef kuchni zrobi nożem w 3 minuty pastę z czosnku. Tylko chyba nie o to OP pytał? Rozgniecenie czosnku. Masz praski, wyciskarki, #!$%@? wie co tam jeszcze. Wyciągasz czosnek, wyciągasz praskę, wyciskarkę, #!$%@? wie co tam jeszcze i po paru sekundach masz ten czosnek wyciśnięty/rozgnieciony. Nie pieprzysz się z siekaniem i gnieceniem. Puszki też otwierasz nożem bo po otwieracz to zbędny gadżet?