Wpis z mikrobloga

Ja myślałem cały czas, że to taki gruby nerd co siedzi i kopiuje zagraniczne kanały


@Alpharius: bo kopiuje, ale skoro ma siłe to robić to już odpada Twoja teza, że musiał być gruby. Gruby to leżał i #!$%@?ł, bynajmniej ja to tak postrzegam. Bardziej się spodziewałem, że jest on normalnym trenerem personalnym, a tutaj się zawiodłem. Przypomina mi luimarco, gdzie większość contentu od niego kopiuje.
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: Po tym, że ten youtube zjechał 9kg w 2 miesiące specjalnie do tego filmu. Więc zakładam, że jego komfortowy poziom bf jest znacznie wyżej.

Jasne, że są ludzie, którzy na niskim bfie czują się optymalnie przy dużej masie mieśniowej, ale jedyne co mogą zrobić to ją utrzymać, bo nic nie dobudują. Nie da się budować sylwetki, a zarazem stać na niskim poziomie bf. Mówie tutaj o ogóle osób, a nie
  • Odpowiedz
@Bartekgkw: Na pewno się lepsi znajdą z formą na każdej siłowni ale obstawiam, że mogliby mieć poniżej 180cm wzrostu. Tak to jest, najmniejsi zazwyczaj najlepiej wyglądają na zdjęciach sylwetkowych. No chyba że akurat wyjdzie im za duża dołowa dobrezty ciała ale to trzeba mieć już ze 160cm albo mniej.
  • Odpowiedz