Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: Tutaj problem jest taki, że oni zaczynają topić się we własnym sosie, ale to nie jest absolutnie nic dziwnego ponieważ to miedzy innymi oni sami doprowadzili do sytuacji, że polski internet wygląda jak wygląda i brakuje nowych ludzi. Po co mają się wybijać nowi jak można wziąć bandę nieciekawych parapetów z castingu, kolegów kolegi, nudnego brata jak takefun, kogoś tylko dla tego, że jest dziewczyną gimpera i tak dalej. Jeszcze
@niezdiagnozowany: Tutaj bardziej problem był taki, że to co robił na filmach abstra próbował przenieść na konferencje co nie mogło mieć prawa bytu zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ten humor był tłuczony przez X czasu naprawdę i jego kanon się wypalił.
konferencje co nie mogło mieć prawa bytu


@Cztero0404: pasutowi się udało. Czaro by musiał trochę magicznego proszku od niego wziąć. obu by to wyszło na plus. Czaro by się odmulił a pasut wrócił z podróży astralnych.
@niezdiagnozowany: ja nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak kogoś jeszcze może to ciekawić. Jezzcze do jakiegoś fame 5 czy 6 to może ciekawiło bo było egzotyczne ale jak widzę jak dorośli ludzie się tym jarają i śledzą każde posunięcie tych patusow to mi się #!$%@? nie skleja w głowie
@niezdiagnozowany: do Fame MMA powinni brać magicali z kolegami i tym podobnych czyli najgorsza patole która możliwe że przyjdzie #!$%@? na walkę i nie podejmie żadnych treningów poza tymi obciążającymi wątrobę xD a nie jakichś grzecznych Filipów, Karolków, mandziow i innych co mogliby najwyżej Minecrafta nagrywać bez przekleństw