Wpis z mikrobloga

Życie przegrywów w p0lsce jest zgodne z mitologią osnowy z #warhammer #warhammer40k
#p0lka wzamian za ofiarę w postaci majątku i lookmaxingu, wznosi Cię do rangi Chada - Demonprince. Jeśli pójdzie gorzej możesz też zostać chosenem - beciakiem, kultystą - cuckoldem lub possessed - spermiarzem i #przegrywpo30tce, czyli skończyć jako Chaos Spawn.

Wszystko jest takie same, przynajcie się, że te wszystkie gówno-pille ukradliście z mitologii Games Workshop.

Różnica jest tylko jedna, pasożyty z osnowy są mniej roszczeniowe niż #p0lki i mniej manipulują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
Pobierz m.....e - Życie przegrywów w p0lsce jest zgodne z mitologią osnowy z #warhammer #warh...
źródło: comment_1673171046vKQrTYaRpwSpi7htYIHwdc.jpg
  • 15
@moonstone: No niby wszystko się zgadza ale wątpie aby Red/black pillowcy inspirowali się tym świadomie. Ja tam jestem blackpilllowcem i rynek matrymonialny mam w dupie. To już musiałbyś zrobić jakąś ankietę. Wydaje mi się, że większosć siędzących w blackpillu redpillu niekoniecznie siedzi w uniwersum Warhammer. Ale to tam tylko moje przypuszczenia. A lekarststwem na zmniejszenie #!$%@? może być MGTOW. A te teksty w z filmiku to jak najbardziej z simpowaniem się
@moonstone Zobaczmy:
- Khorne: Redpill, minmaxing
- Nurgle: Fatalizm Blackpilla
- Tzeentch: Nerdyzm i chińskie bajki
- Slaanesh: Kukolding, Spermienie
- Chaos Niepodzielny: Chad, Mroczna Triada
- Imperator: Religijny Bluepill
- Kult Maszyny: Religijny MGTOW