Wpis z mikrobloga

Mam niezmierną bekę z #neuropa którzy propagują Romusia xD.

Już się zapomniało, że Roman to chciał wywalać Gombrowicza z listy lektur, a Czarnek to przy nim w zasadzie spoko ziomek, bo on przynajmniej obowiązkowych mundurków nie wprowadził i gdzieś tam zawsze realizacja jego pomysłów jest hamowana.

Gdyby Romusia pomysły weszły w życie to pewnie byśmy nawet w Unii nie byli xD.

Nie umiecie pojąć, że Romuś trzyma z opozycja i skacze za Unia Europejska praworządnością i innymi tam rzeczami, bo chce się zemścić na Kaczyńskim? To jest niebezpieczny chłop pokroju Ziobry, mam nadzieję, że jak opozycja wygra wybory to mu nawet władzy nie da polizać przez papierek, bo to może się źle skończyć.
#polityka
Pobierz niezdiagnozowany - Mam niezmierną bekę z #neuropa którzy propagują Romusia xD.

Już...
źródło: comment_1673165974wr1vj3ASL97OsvxN4TCztM.jpg
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niezdiagnozowany: to nie głosując "przeciw" pomożesz głównemu szkodnikowi utrzymać się przy władzy następne lata, a wtedy może być za późno na szukanie nowej jakości.
Może zaangażuj się w kampanię kogoś uczciwego? Sam zostań politykiem? Zorganizuj ludzi myślących podobnie? Czekając na gwiazdkę z nieba, kiedy kraj jest rozkradany, stoisz po stronie szkodników.
@niezdiagnozowany: Mundurki to akurat nie był głupi pomysł.
Amnestia maturalna już tak.

No i kazdy z wiekiem zmienia poglądy. Giertych jest obecnie jedynym z lepszych adwokatów w kraju - i nie chodzi mi o medialność spraw.
@Baakedr:

Mundurki to akurat nie był głupi pomysł.


Ile masz lat?

No i kazdy z wiekiem zmienia poglądy. Giertych jest obecnie jedynym z lepszych adwokatów w kraju - i nie chodzi mi o medialność spraw.


Skąd takie wnioski że jest jednym z najlepszych adwokatów w tym kraju?
@niezdiagnozowany: tyle, ze łapała mnie zmiana z mundurkami i marudziłem, a teraz cieszę się, ze nie muszę myśleć jak ubierać dzieci do szkoły, zeby było wystarczająco markowo. I wśród znajomych wszyscy rodzice maja podobne zdanie.

Nie zgadzasz się z tym? Czemu?

@krne szczerze to nie wiem do kogo pijesz, nie znam tez Twojej opinii ani jej uzasadnienia ;)
@growin:

tyle, ze łapała mnie zmiana z mundurkami i marudziłem


Miałem mundurki gówno z Azji, potem szkoły, do których chodziłem zrobiły sobie z tego biznes.

nie muszę myśleć jak ubierać dzieci do szkoły, zeby było wystarczająco markowo. I wśród znajomych wszyscy rodzice maja podobne zdanie.


Czekaj aż dzieci pójdą do lo i będą się zastanawiały jak się ubrać albo na studia.

Nie zgadzasz się z tym? Czemu?


Podstawówka sprowadzała badziew z