Wpis z mikrobloga

@I_am_the_liquor: @Kolarzino: @ruum: @Zborro: przecież ta wypowiedź gortata to oczywisty sarkazm i nawiązanie to słów Fajdka sprzed roku

To nie pierwszy raz, kiedy Fajdek skrytykował wyniki plebiscytu. Rok temu po zakończeniu gali zamieścił wymowny wpis na Twitterze. "Wstyd. Nie pozdrawiam" - w taki sposób skomentował zwycięstwo Roberta Lewandowskiego. Zdaniem lekkoatlety piłkarz nie tylko nie powinien wtedy wygrać, ale nawet znaleźć się w dziesiątce. - Chcecie Robertowi osłodzić brak
Miałem w pracy gościa który robił jakieś tam modele rakiet i w którymś roku został 'mistrzem świata', zawsze się tym chwalił i to była sól jego życia, myślę że prawie w każdym dniu swojego żywota choć raz o tym myśli że jest mistrzem świata. Prawie przy każdej nowej znajomości musiał się tym pochwalić prędzej czy później, mówi pompastycznie o dążeniu do celu itd.

Nigdy natomiast nie wspominał że w jego kategorii było
A co do Fajdka, to jednak nie można wrzucać lekkoatletyki i krykieta pod wodą do jednego worka. Lekkoatletyka to wciąż królowa sportów, mistrzostwa świata czy igrzyska olimpijskie ogląda się na całym globie.
Prawda jak dla mnie leży gdzieś po środku.
@cinu4: a ile ogląda? xD co to za porównanie, ile przeciętny kibic Fajdka oglądał imprez lekkoatletycznych, a przynajmniej śledził wyniki, a ile spotkań ogląda kibic piłki nożnej, tenisa, koszykówki, siatkówki czy skoków? xD

Wybrał sport taki, a nie inny, powinien liczyć się z tym, że to nie będzie sport oglądany co tydzień w telewizji.
@cinu4: Podałem to jak skrajny biegun, lekka obejmuje sporty o drastycznie różnym zainteresowaniu publiki. No i matołku akurat na tej liście, którą wkleiłeś są trzy sprinterki, które zdobywały medale olimpijskie na sto metrów.
ale w sumie to kto ogląda golf w Polsce i kim jest ten cały Adrian Meronk


@ruum: nie słyszałeś przemowy Mariusza Czerkawskiego gdzie powiedział że chętnie grywa w golfa razem z innymi "emerytowanymi" sportowcami, oraz działaczami i zachęca wszystkich sportowców, aby również spróbowali?
Po prostu znaleźli sobie maskotkę, którą teraz muszą ugłaskać i w zamian może będzie im robić darmowe lekcje i załatwi przepustki do obrzydliwie snobistycznych, dubajskich, golfowych klubików gdzie